عباس عبدی در توئیتی به نمودار منتشرشده از سوی محمدجواد آذری جهرمی و توضیح کنایه‌آمیز وی به مدیران صدا و سیما واکنش نشان داد.

آذری جهرمی

به گزارش همشهری آنلاین، وزیر ارتباطات نموداری از درآمد سرانه هر ایرانی را از سال ۹۰ تا ۹۸ در کانال تلگرامی خود با توضیحاتی منتشر کرد که واکنش‌هایی را برانگیخت. آذری جهرمی در متن کوتاه خود نوشت: «مشخصا با آغاز دور اول تحریم‌ها، سفره مردم کوچک‌تر شده است، برجام با توقف فرآیند کوچک شدن سفره مردم، ترمیم گذشته را آغاز کرد.» وی در پایان توصیه کنایه‌آمیزی خطاب به مدیران صدا و سیما داشت و نوشت: «توصیه می‌کنم پس از «پایان بازیِ» مدیران صداوسیما این متن را چند بار بخوانند شاید متوجه بازی‌شان با سفره مردم بشوند.»

ماجرای نمودار درآمد سرانه ایرانیان، پایان بازی و کنایه آذری جهرمی | عبدی: آنها ابله نیستند...

این نمودار و توضیحات واکنش عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب را هم برانگیخت. او در توئیتی نوشت: «وزیر ارتباطات در زیر این نمودار آورده: «توصیه می‌کنم پس از «پایان بازی» مدیران صداوسیما، این متن را چند بار بخوانند شاید متوجه بازی‌شان با سفره مردم بشوند» آنها ابله نیستند؛ مگر می‌شود مفهوم و علت نمودار را ندانند؟ آگاهانه و با هدف رسیدن به این نتایج عمل می‌کنند.»

ماجرای نمودار درآمد سرانه ایرانیان، پایان بازی و کنایه آذری جهرمی | عبدی: آنها ابله نیستند...

در ادامه یادداشت آذری جهرمی را بخوانید:

تحریم چه اثری بر زندگی مردم گذاشت؟

این نمودار، درآمد سرانه هر ایرانی را از سال ۹۰ تا ۹۸ ترسیم کرده است.

مشخصا با آغاز دور اول تحریمها، سفره مردم کوچکتر شده است، برجام با توقف فرآیند کوچک شدن سفره مردم، ترمیم گذشته را آغاز کرده است.

رفتارهای ظالمانه دولت ترامپ و وضع فشار حداکثری اینگونه که در شکل فوق دیده می‌شود؛ مجددا بر زندگی مردم اثر مستقیم و منفی گذاشته است. دولت آمریکا و به ویژه ترامپ مدعی بود که فشارهای او برای حمایت از مردم ایران است اما مثل تمام دروغهای او، معیشت مردم ایران نشانه بود.

تحریم بودن افتخار نیست همانگونه که تسلیم بودن هم افتخار نیست.

مذاکرات هم جزیی از زنجیره مقاومت ملی ایرانیان علیه استکبار است که ان‌شاالله با هدایت رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) و تلاش تیم مذاکره کننده به سرانجام مطلوب ملت ایران خواهد رسید.

#حسبنا_الله_ونعم_الوکیل

پ.ن: توصیه می‌کنم پس از «پایان بازیِ» مدیران صداوسیما، این متن را چند بار بخوانند شاید متوجه بازی‌شان با سفره مردم بشوند

ماجرای نمودار درآمد سرانه ایرانیان، پایان بازی و کنایه آذری جهرمی | عبدی: آنها ابله نیستند...

کد خبر 596838

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی