پروژه های عمرانی شهرداری قزوین با پیشرفت بالای ۸۰ درصد تا پایان شورای پنجم تکمیل می‌شود.

پروژه قزوین

به گزارش همشهری آنلاین، روز گذشته در جلسه مجازی شورای این شهر لایحه شهرداری پیرامون پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به پروژه های قابل افتتاح عمرانی از قبیل بوستان بانوان، تئاتر شهر، پارک پونک و پل یادگار امام(ره) و نیز اختصاص زمین در قبال تهاتر تا سقف ۲۰۰ مییارد ریال برای تکمیل پروژه‌های مذکور مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

احد چگینی، عضو شورای شهر قزوین در این باره، بیان کرد: بر این اساس مقرر شد برخی از پروژه های مهم عمرانی که در این دوره از شورا آغاز شده بود و پیشرفت ۸۰ درصدی دارد، تا پایان این دور از شورا با اختصاص اعتبار تکمیل شود.

وی ادامه داد: امسال سال آخر شورای پنجم است و از نیمه دوم امسال شوراهای جدید بر سر کار می‌آیند و بخش عمده اجرای بودجه به شورای ششم موکول خواهد شد.

عضو شورای شهر قزوین گفت: از شهردار قزوین می‌خواهیم تا در زمان باقیمانده از شورای پنجم، نسبت به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام که به نوعی به نام این دوره از شوراها ثبت شده است، اقدام کند.

وی تصریح کرد: پروژه‌های بوستان بانوان، پل یادگار امام(ره)، بلوار آیت اله باریک بین (کمربندی شرق) و ادامه بهسازی محور نسیم شمال از جمله پروژه‌های مهمی هستند که لازم است تا قبل از شهریور و با تزریق مالی به موقع به پایان برسد.

عضو کمیسیون حقوقی شورا همچنین خواستار توجه به حوزه های زیرساختی از جمله فیبر نوری شد و گفت: در دوره‌های گذشته شورا دراین حوزه اقدامات وسیع تری انجام شده بود و باید طرح مطالعات آب‌های سطحی نیز عملیاتی شود.

کد خبر 596815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار