معاون شهردار تهران گفت: وجود عوارضی تهران - قم مانعی جدی در مسیر دسترسی آسان به مسیر اصلی نمایشگاه است.

عوارضی تهران قم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در نشستی که با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با هدف بررسی جا به جایی محل عوارضی تهران - قم به منظور تسهیل در دسترسی به نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار شد، ضمن تشکر از اقدامات بسیار خوب نیروی انتظامی تهران بزرگ در تامین امنیت شهر، اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب مورد توجه شهرداری تهران است که می‌تواند نقش مهمی در رونق اقتصادی داشته باشد.

امامی با تاکید بر تلاش شهرداری تهران در راستای رونق گرفتن نمایشگاه شهرآفتاب، گفت: وجود عوارضی تهران – قم مانعی جدی در مسیر دسترسی آسان به مسیر اصلی نمایشگاه است و از طرف دیگر ساختمان‌های اطراف آن هم علاوه بر آنکه موجب به حاشیه راندن نمایشگاه شده، مانع از دسترسی آسان و فضای بصری مناسب نیز شده است.

معاون شهردار تهران همچنین ضمن تاکید بر همکاری مناسب مابین شهرداری تهران و نیروی انتظامی تهران بزرگ از آمادگی شهرداری در جهت رفع مشکلات مربوط به ساخت کلانتری‌ها و تعاونی‌های مسکن پرسنل آن سخن گفت.

مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران نیز در ادامه این نشست با تاکید بر جابجایی عوارضی در جهت رونق بخشی به نمایشگاه شهرآفتاب، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در نمایشگاه شهرآفتاب، علاوه بر رونق بخشیدن به نمایشگاه، قطعاً یکی از راه حل‌های کاهش آلودگی هوا و معضل ترافیک خواهد بود.

عوارضی تهران –قم جابه‌جا می شود | تسهیل دسترسی شهروندان به شهر آفتاب

 قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در این جلسه با اشاره به استراتژی‌های سه گانه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، بیان کرد: با مساعدت شهردار تهران، بحث انتقال نمایشگاه‌های پرمخاطب به شهرآفتاب در هیات دولت مطرح و موضوع در کمیسیون‌های تخصصی بررسی شد و در نهایت مورد موافقت کمیسیون تخصصی و زیربنایی دولت قرار گرفت.

سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ هم با استقبال از اقدامات صورت گرفته در خصوص رونق بخشی به نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، بر لزوم انتقال نمایشگاه‌ها به شهرآفتاب تاکید کرد و افزود: نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب یک سرمایه ملی است و باید در راستای رونق بخشی آن همه دستگاه‌ها تلاش کنند.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ افزود: قطعاً جا به جایی عوارضی تهران- قم در دستور کار قرار خواهد گرفت و ما از آن استقبال خواهیم کرد و به زودی محل جدید عوارضی جا نمایی خواهد شد.

 سردار حمید هدواند جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، محمد نادر محمدزاده مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات، صفری مدیر دفتر معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و نوری زمان آبادی معاون فنی و توسعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب هم در این نشست حضور داشتند.

کد خبر 593698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار