اعضای شورای اسلامی شهر تهران به ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و توسعه و معاونت منابع انسانی رای مثبت دادند.

حامد مظاهريان

به گزارش همشهری آنلاین، در جلسه امروز سه‌شنبه ۵ اسفند ماه ۹۹ شورای اسلامی شهر تهران، ادامه برررسی لایحه ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در دستور کار اعضای شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت.

حامد مظاهریان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه و سرپرست معاونت منابع انسانی درباره این لایحه گفت: این مجموعه با این ادغام می‌تواند چابک‌تر و به صورت فرابخشی در شهرداری تهران عمل کند. این اقدام انقلابی و عجیبی نیست و ۱۸ کلانشهر ایران نیز این ادغام را انجام داده‌اند.

او افزود: همه شهرها این کار را کردند چراکه نقشه راه تحول اداری کشور است و سازمان امور اداری و استخدامی کشور نیز بر این مساله پافشاری دارد چراکه کلانشهرها آن را انجام دادند.

مظاهریان در واکنش به اینکه چرا شهرداری خودش اقدام نکرد، گفت: چون شورا الزام کرد که برای اصلاح ساختار، تفسیر آن را به شورا ارائه دهد.

او درباره نگرانی از تعدیل نیروهایی که به صورت پیمانکاری و قراردادی با شهرداری در حال کار هستند در پی ادغام دو معاونت گفت: زمانی که من وارد شهرداری شدم، این سازمان بزرگ ۶۵ هزار نفر نیرو داشت و اکنون ۵۹ هزار نفر نیرو دارد و هیچ تعدیلی صورت نگرفت بلکه ورودی را کنترل کردیم و خروج را آزاد و به صورت انگیزشی انجام دادیم. این تعهد را می‌دهم که این اقدام بر مبنای تعدیل نیست.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۶ رای موافق به ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و توسعه و منابع انسانی رای مثبت دادند.

کد خبر 586832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار