بازار سرمایه امروز، سه‌شنبه، ۲۸ بهمن را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با ۸ هزار و ۲۷۴ واحد افت در محدوده یک میلیون و ۲۴۹ هزار واحد قرار گرفت.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری‌ آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۲۰ شاخص کل با ۸ هزار و ۲۷۴ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۲۴۹ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۵۳۶ واحد افزایش به رقم ۴۳۷ هزار و ۷۶۸ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۲۵۴ هزار و ۱۱۹ معامله به ارزش ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت اصفهان و ایران خودرو  نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۵۷ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۶۷۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۲۰۳ هزار و ۵۰۳ معامله انجام داده‌اند که ۳۵ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریاساسول، اعتباری ملل، پتروشیمی زاگرس، سرمایه‌گذاری صبا تامین، سهامی ذوب آهن اصفهان و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین زغال سنگ پروده طبس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار داشت.

کد خبر 585314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار