رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از برگزاری فراخوان طراحی و ساخت نمادهای سنندج، شهر مقاومت به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

المان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، آسوز شعبانی افزود: این سازمان به منظور هویت بخشی و اعتلای هنر در جامعه، طراحی و ساخت المان‌های سنندج شهر مقاومت را به مناسبت دهه فجر در دستور کار خود قرار داده است.

وی کردستان و انقلاب، سنندج شهرمظلوم بمباران، شهدای انقلاب اسلامی سنندج، سنندج شهرایران و اسلام نماد ایثار و مقاومت را از موضوع‌های مورد نطر این فراخوان اعلام کرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج افزود: شاخص کردن ارزش‌های ایثار و مقاومت، استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان کشور با رویکرد ایجاد فرصت‌های برابر برای هنرمندان در پروژه‌های هنری شهری، آشنایی شهروندان و گردشگران با سنندج در زمان انقلاب و ارتقای دانش هنری شهروندان از طریق مواجهه با آثار هنری شهری از مهم‌ترین اهداف اعلام این فراخوان است.

وی با بیان اینکه تمام هنرمندان و صاحبان ایده می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند، گفت: شرکت کنندگان از پنجم تا پانزدهم بهمن با مراجعه به درگاه اینترنتی فراخوان به نشانی  www.e-sanandaj.ir مراجعه و اسناد و شرایط شرکت در فراخوان را دریافت کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۱۵۷۱۸۰-۰۸۷ سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج تماس بگیرند.

شعبانی یادآور شد: بشیر ناصری، حمید رضا زری، امیر کریمیان، شاهو کشاورزی و خبات نودینیان و زهرا ملکی داوران تخصصی انتخاب آثار ارسالی خواهند بود و اسامی برندگان ۱۹ بهمن امسال اعلام خواهد شد.

کد خبر 581305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار