بازارهای اقوام ایرانی و پوشاک برند با هدف جذب گردشگر و بازاریابی برای محصولات و سوغات استان قزوین در آزادراه قزوین-کرج جانمایی شد.

صنايع دستي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: قزوین به عنوان شاهراه ارتباطی کشور در مسیر عبور و مرور ۱۳ استان قرار دارد و این موضوع یک ظرفیت مناسب برای جذب گردشگر و همچنین فروش محصولات، سوغات و تولیدات استان است.

عیسی قبادی  اظهار کرد: مکان استقرار و احداث بازار اقوام ایرانی و پوشاک برند جانمایی و تعیین شده است. اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سایر دستگاه‌های مرتبط مکلف هستند تا بسته‌های سرمایه گذاری مرتبط با این طرح را تهیه و به سرمایه گذاران ارائه دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین بیان کرد: در بازار پوشاک برند انواع البسه، کیف و کفش برندهای مطرح ایرانی و تولیدکنندگان استان و همچنین در بازار اقوام ایرانی نیز انواع سوغات و محصولات فرهنگی، صنایع دستی و کشاورزی استان عرضه خواهد شد.

قبادی ادامه داد: ایجاد این بازارها ضمن اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم برای جوانان قزوینی، حمایت خوبی از تولیدات استان نیز به شمار می‌رود و محصولات تولیدکنندگان قزوینی را به هموطنان معرفی می‌کند.

وی اظهار امیدواری کرد با تعیین سرمایه گذار برای این ۲ طرح اقتصادی و تجاری، کلنگ زنی و عملیات ساخت این بازارها تا سال آینده کلید بخورد.

کد خبر 581091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار