شهردار منطقه ۱۲ تهران از صدور پروانه ساختمان جدید پلاسکو تا پایان هفته خبر داد.

پلاسکو - 98

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی‌محمد سعادتی در مورد آخرین وضعیت ساخت ساختمان جدید پلاسکو و سرانجام اخذ پروانه ساختمانی، گفت: ساختمان جدید پلاسکو توانست تمام تاییدیه و مجوزهای لازم از سازمان‌های ناظر همچون سازمان نظام مهندسی، آتش‌نشانی و ... اخذ کند.

وی با بیان اینکه در ساختمان جدید پلاسکو تمهیدات خاص و فوق‌العاده‌ای در زمینه تامین ایمنی به کار رفته، به‌گونه‌ای که حتی بالاتر از استاندارهای تعیین شده است، افزود: همچنین برنامه‌ریزی برای نظارت بهتر بر روند بهره‌برداری برای حفظ استاندارها اتخاذ شده است.

شهردار منطقه ۱۲ تهران در مورد سرانجام صدور پروانه ساختمانی برای پلاسکو، گفت: پروانه ساختمانی پلاسکو آماده صدور است و به نظر می‌رسد تا پایان این هفته این مهم انجام گیرد.

وی در مورد مبلغ عوارض که محل اختلاف شهرداری تهران و بنیاد مستضعفان به عنوان مالک پلاسکو وجود داشت، گفت: رقم عوارض مشخص است که بخشی از آن به صورت نقد و بخشی به صورت غیرنقد با باغاتی که از سوی بنیاد به شهرداری برای تبدیل به بوستان عمومی همچون باغ عبقری در منطقه ۲ و باغ وثوق‌الدوله در منطقه ۱۴ تحویل داده شده است، تهاتر می‌شود.

کد خبر 579152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار