مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
۰ نفر

مراسم اهدای جوایز فیلم اروپایی در ۵ روز به صورت مجازی برگزار می‌شود.

جوایز فیلم اروپا

به گزارش همشهری آنلاین مهر به نقل از ورایتی نوشت: جوایز فیلم اروپایی جزییات برگزار مراسم مجازی امسال را اعلام کرد. به دلیل شیوع کرونا این مراسم شامل مجموعه‌ای از مراسم خواهد بود که به صورت آنلاین به طور مستقیم از ۸ تا ۱۲ دسامبر (۱۸ تا ۲۲ آذر) پخش می‌شود.

برنامه حاضران امسال در این مراسم در وبسایت «جوایز فیلم اروپایی» در دسترس است و این مراسم با همکاری چند سرویس استریمینگ بین‌المللی و همکاران رسانه‌ای قابل تماشا خواهد بود. نامزدها و برندگان نیز در کنفرانس‌های زنده ویدیویی حضور خواهند داشت.

همه برنامه‌ها از روز سه شنبه (۸ دسامبر) با نمایش «از بقا تا احیا: ساختن آینده پساکرونا» که میزگردی درباره صنعت فیلم اروپایی در دوران پساپاندمی است شروع می‌شود. روز چهارشنبه ویم وندرس و مریون دورینگ میزبان اهدای جوایز بخش فیلمبرداری، تدوین، طراحی تولید، طراحی لباس، چهره‌پردازی، موسیقی متن، صدا و جلوه‌های ویژه خواهند بود.

پنج‌شنبه مایک گودبریج جوایز فیلم کوتاه و اویروایمیج را اهدا می‌کند و روز جمعه جوایز بهترین کمدی و انیمیشن به برندگان اهدا می‌شود. در مراسمی که شنبه بعداز ظهر برگزار می‌شود در دور نهایی اهدای جوایز بهترین مستند، کشف، بهترین بازیگر زن، مرد، فیلمنامه‌نویس، کارگردان و بهترین فیلم برنده معرفی می‌شوند.

در مقدمه این برنامه‌ها روز پنجشنبه کمیسیون فیلم اسپانیا میزبان یک کنفرانس آنلاین شد تا به تماشاگران یادآوری کند همچنان فعال است و همه گزینه‌های لازم را برای فیلمبرداری پروژه‌های بین‌المللی و تولید مشترک در دوره کرونا و پس از آن ارایه می‌کند. در این برنامه آنلاین ۲۵۰ فعال و کارشناس صنعت سینما حضور داشتند.

این در حالی است که در دوران پاندمی ساخت چند فیلم و سریال مطرح از جمله فصل پنجم سریال «سرقت پول» نتفلیکس، «۳۰ سکه» اچ‌بی‌او و فیلم کوتاه انگلیسی زبان پدرو آلمادوار با عنوان «صدای انسانی» در اسپانیا ادامه پیدا کرد.

کد خبر 570361

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار