رئیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: زیر گرفتن ۲ مامور پلیس در ورودی شهر کیاکلا مرکز شهرستان سیمرغ صحت دارد و راننده متخلف بازداشت شده است.

حادثه

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ رحیم باقری سه‌شنبه ۱۱ آذر افزود: این حادثه روز دوشنبه دهم آذر رخ داد و متخلف پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد. آنجا هم قاضی با بررسی مستندات و تحقیق، اقدام راننده متخلف را عمدی تشخیص داد و وی بازداشت شد. خودرو متخلف یک دستگاه پراید مسافرکش شخصی بود که پس از ارائه مدارک و ورود به شهر کیاکلا در استان مازندران، در مسیر بازگشت به دو مامور که در حال انجام وظیفه بودند حمله کرده است.

سرهنگ باقری تصریح کرد: ماموران اصلا متوجه حمله ناگهانی این راننده متخلف نشدند، در نتیجه خودرو به آنها برخورد کرد و به شدت زخمی شدند و علاوه بر این دست و پاهایشان هم شکست. این راننده متخلف که سابقه حمله با خودور به ماموران پلیس در شهر ساری را دارد، در بازداشت ماموران آگاهی است و با تشکیل پرونده، در دادگاه محاکمه شد. حال عمومی دو پلیس راهور کیاکلا مساعد است.

برابر ماده ۶۰۷ قانون مجازات اسلامی هرگونه توهین و حمله به ماموران هنگام انجام وظیفه انجام شود یا مقاومت در برابر فرمان آنها انجام شود، جرم محسوب می‌شود و در قانون مجازات مشخصی برای متخلفان پیش‌بینی شده است.

کد خبر 569382

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار