مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
۰ نفر

بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا از امروز یکشنبه نهم آذر علاوه بر خودروهای پلاک غیربومی از ورود خودروهای پلاک بومی سایر شهرهای استان به قزوین جلوگیری می‌شود.

ممنوعيت تردد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا؛ شیما زرآبادی‌پورسرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین اظهار کرد: ممنوعیت تردد بین شهری با پلاک‌های غیربومی با هدف تشدید کنترل بر رفت و آمدها و کمک به کاهش شیوع کرونا اتخاذ شده است.

به گفته وی حوزه مدیریت شهری، محدودیت‌های جدید از امروز یکشنبه نهم آذرماه اعمال می‌شود و فقط خودروهای دارای مجوز از فرمانداری‌ها که ضرورت سفر دارد می‌توانند بین شهرهای استان از جمله شهر قزوین رفت و آمد داشته باشند.

زرآبادی‌پور ضمن درخواست از شهروندان برای خودداری از ترددهای غیرمجاز افزود: محدودیت‌های سابق و ثبت تخلف تردد در ساعت‌های ۲۱ تا چهار صبح با دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک شهر قزوین همچنان به قوت خود باقی است.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین اضافه کرد: مبنای جریمه برای تردد در این ساعت دوربین‌های نظارتی است و بر اساس برخی ضوابط، افرادی که مشمول این طرح نمی‌شوند باید مجوز لازم را از فرمانداری‌ها دریافت کنند.

وی با تاکید بر مسئولیت اجتماعی شهروندان برای همکاری در اعمال محدودیت در ترددها اظهار امیدواری کرد که با همراهی هم‌استانی‌ها و کم شدن سفرهای برون و درون شهری، بتوان شیوع کرونا در استان قزوین را کاهش داد.

۹۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، ۳۰ دستگاه دوربین‌های ثبت تخلف سرعت و ۶ دستگاه دوربین ثبت عبور از چراغ‌ قرمز در سطح شهر قزوین نصب‌ شده است.

هم‌اکنون ۳۶ تقاطع هوشمند مرکزی در سطح شهر وجود دارد که تا پایان سال این تعداد به ۴۰ دستگاه می‌رسد.

کد خبر 568665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار