معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: محمد لطفی، سرپرست شهرداری الیگودرز به دلیل برگزاری و شرکت در مراسم ترحیم یکی از بستگانش عزل شد.

عزل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، محمود ثمینی پنج‌شنبه شب ۶ آذر ۹۹ اعلام کرد: سرپرست  شهرداری الیگودرز برخلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر عدم شرکت در تجمع‌ها و برگزاری مراسم‌ عزا، با برگزاری و شرکت در مراسم عزاداری یکی از بستگانش مصوبات را نقض کرد.

وی افزود: با توجه به گزارش‌های رسیده مبنی بر برگزاری مراسم عزا و ایجاد تجمع توسط سرپرست شهرداری الیگودرز، پس از بررسی‌های انجام‌شده دستور عزل سرپرست شهرداری الیگودرز صادر و سایر اقدامات قانونی دیگر در این مورد انجام می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان اظهار کرد: با توجه به مصوبات ستاد مقابله کرونا برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، برگزاری هر گونه مراسم عزا و عروسی ممنوع است و با افرادی که مصوبات را نادیده می‌گیرند به‌شدت برخورد و سایر اقدامات قانونی مطابق ستاد  ملی کرونا اجرا می‌شود.

الیگودرز بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و در پی استعفای حسین اکبری، محمد لطفی میانجایی از ۲ هفته پیش به سِمت سرپرستی شهرداری الیگودرز انتخاب شده بود.

کد خبر 568148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار