کاپیتان تیم ملی بانوان ایران که با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خداحافظی کرده عادل فردوسی‌پور را مهم‌ترین انگیزه‌اش برای به ثمر رساندن خاطره انگیزترین گل دوران بازی‌اش می‌داند.

قمي

به گزارش همشهری آنلاین، سارا قمی کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان ایران بعد از ۱۳ سال حضور در تیم ملی خداحافظی کرد. بازیکن خوش تکنیک تیم ملی بانوان ایران اما خاطره جالبی از کل‌کل با عادل فردوسی پور دارد.

قمی که ۵۳ بار با پیراهن تیم ملی ایران به میدان رفته و ۲۱ گل ملی را در کارنامه دارد در خصوص بهترن گل دوران ورزشی خود می‌گوید: «خاطره انگیزترین گلم را به سنگاپور زدم چون قبل از اعزام با آقای عادل فردوسی‌پور کری داشتم؛ یکی از گل‌های لیگ برتری من در برنامه نود به عنوان سومین گل برتر سال انتخاب شد، بعد از آن و هنگامی که آقای عادل من را دید با شوخی گفت این گل را شانسی زده‌ای اما من گفتم ثابت می‌کنم که شانسی نبوده است. به همین دلیل وقتی در سنگاپور آن گل را زدم تنها چیزی که به ذهنم رسید حرف آقای فردوسی‌پور بود چون در آن زمان خیلی دوست داشتم اسمی از سارا قمی و فوتبال بانوان در برنامه نود پخش شود. علاوه بر این در آن بازی نماینده AFC  من را به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب کرد و از آنجایی که چند خاطره خوب با هم برایم اتفاق افتاد، در ذهنم ماندگار شد.»

کد خبر 567514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار