رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با توجه به روند افزایشی شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد، بیمارستان شهید رجایی یاسوج در چند روز آینده به عنوان مرکز درمانی پشتیبان راه‌اندازی می‌شود.

بیمارستان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، پرویز یزدان‌پناه اظهار کرد: بیشترین مشکلات بستری بیماران کرونا مربوط به شهر یاسوج است. هم‌اکنون ۳ بیمارستان شهید جلیل، شهید رجایی و امام خمینی (ره) در ۳ شهر بزرگ کهگیلویه و بویراحمد شامل یاسوج، دوگنبدان و دهدشت به بیماران کرونا خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان گچساران ۳ بیمارستان دارد تاکید کرد: در صورت نیاز یک بیمارستان معین در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود. احتمال پر شدن تخت‌های موجود و نیاز به بیمارستان کرونا معین در این شهرستان وجود دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با یادآوری سیر صعودی بیماری کرونا در شهرستان کهگیلویه گفت: وضعیت کرونا در شهرستان‌های بویراحمد و کهگیلویه قرمز و در گچساران، باشت و چرام نارنجی و در سایر شهرستان‌ها زرد است. برای کنترل ویروس کرونا بر اساس نوع رنگ در استان کهگیلویه و بویراحمد محدودیت‌های تازه پیش‌بینی شده که از ابتدای آذر اجرا می‌شود.

کد خبر 566023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار