پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
۰ نفر

دفتر انجمن انرژی ایران برای نخستین بار در استان خوزستان و دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول راه‌اندازی شد.

دانشگاه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، دبیر انجمن انرژی ایران شاخه استان خوزستان پنجشنبه ۱۵ آبان گفت: با توجه به سابقه علمی خوب دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در زمینه انرژی به ویژه انرژی‌های تجدیدپذیر، انجمن انرژی ایران، دفتر استانی خود را در این دانشگاه راه اندازی کرد.

مجتبی شفیعی بیان کرد: دفتر این انجمن، اکنون در طبقه اول دانشکده مهندسی مکانیک فعال است. فعالیت دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در حوزه انرژی، منجر به ارائه بیش از ۳۰ پایان نامه کارشناسی ارشد و بیش از ۴۰ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی در زمینه انرژی، طی پنج  سال گذشته شده است.

وی افزود: برگزاری موفق نخستین  کنفرانس ملی بهینه سازی در انرژی های تجدیدپذیر در تیرماه سال جاری (۱۳۹۹) نیز نقش اساسی در اعطای نمایندگی انجمن انرژی ایران (شاخه خوزستان) داشته است.

شفیعی یادآور شد: حوزه‌های فعالیت این شاخه جذب عضو حقیقی و حقوقی، برگزاری دوره‌های آموزشی و همایش‌های منطقه‌ای، توسعه ارتباطات و مذاکرات بدون ایجاد تعهد برای انجمن، جذب حامیان مالی با ارزیابی و تبلیغات، برنامه‌ریزی برای خودکفایی مالی،‌ هماهنگی لازم برای حضور اعضا در مجامع عمومی و ایجاد کمیته‌های مشابه با کمیته‌های مرکز زیرنظر و نظارت مرکز است.

کد خبر 562745

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها