فرمانده انتظامی البرز از کشف ۱۸ هزار و ۵۴۸ تن مواد اولیه ساخت پودر دستی احتکارشده در یک شرکت تولیدی غیرفعال در شهرک صنعتی اشتهارد این استان خبر داد.

احتکار اقلام بهداشتی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سردار عباسعلی محمدیان افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر احتـــکار مقادیر زیادی مواد اولیه ساخت پودر دستی در یک شرکت تولیدی غیرفعال در شهرک صنعتی اشتهـــارد، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، به مکان مورد نظر اعزام و با رعایت کلیه موازین شرعی و قـــانونی، در بازدید از این شرکت ۱۸ هزار و ۵۴۸ تن مواد اولیه ساخت پودر دستی کشف کردند.

وی  با بیان این که در این زمینه یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، ادامه داد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش مواد اولیه بهداشتی  کشف شده، ۷۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار محمدیان با بیان این که با هر گونه احتکار اقلام بهداشتی در سطح استان به شدت برخورد می شود تصریح کرد: مبارزه با احتکار، گران فروشی و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی به‌طور جدی و مستمر در دستور کار پلیس استان البرز قرار دارد.

طی سال جاری بیش از ۲هزار و ۵۰۰ هزار تن انواع کالای قاچاق در استان البرز کشف شده است.

کد خبر 560824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار