مجموع نظرات: ۰
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
۰ نفر

فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی استان البرز اعلام کرد با حکم قضایی ۱۷۲ هکتار از اراضی کشاورزی استان که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری شده بود، هفته گذشته به چرخه تولید بازگشت.

رفع تصرف

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سید مجتبی موسوی  اظهار کرد: در راستای اجرای قوانین و مقررات حفظ کاربری در اراضی کشاورزی و باغ‌های استان البرز  و همچنین مصوبات قرارگاه صیانت و حفظ حقوق عامه دادگستری استان نسبت به شناسایی ساخت و سازهای غیر قانونی در اراضی اقداماتی  مستمر صورت گرفت.

وی گفت: با حمایت دستگاه قضایی و حضور دستگاه های متولی و خدمات رسان تعداد بنا و ساخت وساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی استان قلع و قمع شد. ۵۲ هکتار از این اراضی دیروز جمعه  در روستای شهرستانک  بخش آسارا و منطقه مشکین دشت شهرستان فردیس آزاد سازی شد.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی استان از توجه و حمایت مجموعه قضایی استان و پشتیبانی نیروهای انتظامی قدردانی کرد و تذکر داد: اجرای طرح‌های نظارت و کنترل بر پیشگیری إز تخریب و تغییر ‌ کاربری در اراضی با قوت ادامه دارد لذا  چنانچه افرادی به اخطاریه های ماموران یگان حفاظت توجه نداشته باشند با هماهنگی های قضایی تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

کد خبر 557843

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار