بخشی از تصویربرداری لوکیشن‌های ایران «جانباز»، جدیدترین مستند در دست ساخت کانال آذری شبکه سحر به انجام رسید و ضبط صحنه‌های خارج کشور پروژه به دلیل کرونا متوقف است.

مستند جانباز

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازایسنا، داستان این مستند مربوط به «علی» یکی از جانبازان جنگ تحمیلی است که به صورت داوطلب با همراهی دوستانی در ایران و کشور آذربایجان در مناقشه قره باغ (درگیری میان آذربایجان و ارمنستان بر سر منطقه قره باغ) شرکت کرده و آنجا هم دچار جراحت هایی می شود.

سونیا فتحی تهیه کننده و غلامرضا صیامی زاده، کارگردان و نویسنده این مستند است. فتحی از شهرهای «تبریز»، «اردبیل» و «جلفا» به عنوان مکان های تصویربرداری در ایران نام برد. او همچنین شهر باکو، پایتخت آذربایجان را به عنوان لوکیشن خارجی این مستند در نظر گرفته است.  

تهیه کننده «جانباز» با معرفی محبوب شکرزاده به عنوان تصویربردار اثر، خبر داد: تاکنون فقط حدود ۲۰ درصد از روند تصویربرداری مستند «جانباز» در ایران انجام شده است، همچنین به دلیل عدم امکان مسافرت گروه به کشور آذربایجان به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، ادامه پروژه فعلا متوقف شده است.   

سونیا فتحی در پایان گفت: زمان وقوع اتفاقات مستند «جانباز» در فصل پاییز است و امیدوارم شرایط برای ادامه تصویربرداری لوکیشن های ایران و  اعزام گروه به کشور آذربایجان برای ادامه روند تصویربرداری سریع تر فراهم شود

کد خبر 551757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار