مجموع نظرات: ۰
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
۰ نفر

رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: برای تأمین رضایت هم‌استانی‌ها ساعت کار نانوایی‌ها از اول مهرماه تغییر می‌کند.

نانوايي

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، مصطفی گراشی شنبه ۲۹ شهریور افزود: هم‌اکنون نانوایی‌ها در بوشهر ساعت پنج صبح پخت دارند که در این ساعت کسی خریدار نان نیست. با گذشت چند ساعت از آغاز به کار نانوایی شهروندان برای گرفتن نان می‌آیند و باید نان سرد به منزل ببرند. همچنین در ارتباط با پخت نان در ساعت‌های زودهنگام احتمال مفسده وجود دارد که با این شرایط با موافقت استاندار بوشهر ساعت کار جدید تصویب شد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: برای تأمین رضایت هم‌استانی‌ها ساعت کار نانوایی‌ها در نوبت صبح از پنج تا هفت و ۳۰ دقیقه به ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۹ صبح، نوبت ظهر از ۱۰ تا ۱۳ به ۱۱ تا ۱۳ و نوبت عصر از ۱۷ تا ۲۱ به ۱۸ تا ۲۲ و به‌صورت استثنا در چند واحد تا ۲۴ خواهد بود. برای روز جمعه هم نوبت عرضه نان در ظهر حذف و ساعت کار صبح از هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه و در نوبت عصر نیز همانند سایر روزهای هفته خواهد بود.

گراشی ادامه داد: سهمیه آرد نانوایی‌هایی بوشهر نیازمند افزایش است زیرا سهمیه آن‌ها سال‌های زیادی است که تغییری نداشته است. این کمبود سهمیه آرد در حالی است که بوشهر استانی مهمان‌پذیر و در هفت ماه از سال ۲ تا ۳ روز میهمانانی از استان‌های مختلف دارد.

در استان بوشهر با یک‌میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت ۷۰۷ نانوایی لواش و تافتون به‌صورت یارانه‌ای و آزاد پز فعال هستند.

کد خبر 550424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار