وضعیت تیم فوتبال سپیدرود رشت که امسال باید رقابت‌های خود را در لیگ دسته دوم دنبال کند، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

سپیدرود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تیم فوتبال سپیدرود رشت که از رقابت‌های لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط کرده بود، در لیگ دسته اول نیز نتوانست نتایج خوبی را کسب کند و سرانجام با قرار گرفتن در رتبه هفدهم جدول ۱۸ تیمی لیگ دسته اول، به رقابت‌های لیگ دسته دوم سقوط کرد.

با این وجود، سپیدرودی‌ها باید در رقابت‌های لیگ دسته دوم حضور یابند و بازی‌های خود را در این لیگ دنبال کنند، اما وضعیت این تیم در هاله ای از ابهام قرار دارد و تاکنون نیز در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان و کادرفنی، اقدامی انجام نشده است.

 مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت که تنها فرد پاسخگوی این باشگاه در چند روز اخیر است اظهار کرد: متاسفانه شرایط باشگاه سپیدرود رشت به هیچ وجه مناسب نیست و تکلیف این تیم برای حضور در لیگ دسته دوم نیز نامشخص است.

رادنی دیدار افزود: البته طی جلساتی که مسئولان این باشگاه با مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان برگزار کردند، قرار شد که وضعیت مالی این باشگاه مورد بررسی قرار گیرد و بدهی‌های این تیم نیز مشخص شود تا خریداران احتمالی بدانند که این باشگاه چه مقدار بدهی دارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت در ادامه به حضور چند خریدار برای این باشگاه نیز اشاره و بیان کرد: طبق شنیده‌ها چند خریدار با مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان و مسئولان باشگاه سپیدرود مذاکراتی انجام داده اند، اما تاکنون وضعیت انتقال تیم نامشخص است.

دیدار خاطرنشان کرد: گرچه چند خریدار مذاکراتی را برای در اختیار گرفتن باشگاه قدیمی، ریشه‌دار و پرطرفدار  این تیم استان گیلان انجام داده اند، اما تاکنون هیچ توافقی انجام نشده تا تکلیف این باشگاه همچنان نامشخص باشد که این امر به طور حتم به تیم فوتبال سپیدرود رشت لطمه خواهد زد.

وی در ادامه گفت: اگر قرار است تیم فوتبال سپیدرود رشت دوباره به لیگ دسته اول بازگردد، باید در رقابت‌های فصل آینده لیگ دسته دوم با قدرت ظاهر شود و به لیگ دسته یک صعود کند و اگر امسال این اتفاق نیفتد، کار برای سپیدرود مشکل خواهد شد و شاید چند سالی سپری شود تا دوباره سپیدرود در لیگ دسته اول حضور یابد.

وی افزود: هم اینک نیز وضعیت مالکیتی این باشگاه مشخص نیست اما توافقات خوبی بین مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان با علی کریمی مالک سابق باشگاه سپیدرود انجام شده تا برای انتقال این تیم به خریدار جدید، مشکلی به وجود نیاید که این امر نیز یکی از نکات مثبت انتقال باشگاه است.

کد خبر 546413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار