یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
۰ نفر

رئیس جدید شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سال پایانی شورا بسیار مهم است و امیدوارم با هماهنگی و همکاری همه اعضا در سال پایانی جایگاه حقیقی شورا را به همگان نشان دهیم و این هدف بدون همدلی و همکاری یکدیگر محقق نمی‌شود.

شورای شهر بندرعباس

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، اسلام باوقار یکشنبه ۲ شهریور در جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس، افزود: از اعتمادی که به بنده شد سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم جواب این اعتماد را با عملکرد مناسب بدهم. امیدوارم اعضای هیات رئیسه جدید برای خدمتگزاری مردم همدل شوند و برای تحقق آن گام برداریم.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر بندرعباس، استان هرمزگان با تشکر از رضا حیدری زاده و فیصل دانش که به‌واسطه داوطلبی اسلام باوقار از نامزدی ریاست شورا انصراف دادند، تصریح کرد: امیدوارم بتوانم از تجارب این دو عضو باسابقه شورا استفاده کنم. خانم جراره بسیاری از جاها یک‌تنه ایستاد و کار شورا را پیش برد و واقعاً عملکرد یک‌ساله جراره بر صندلی ریاست شورا جای تقدیر دارد.

فیصل دانش با تقدیر از برگزاری یک انتخابات بدون تنش و در کمال آرامش، تصریح کرد: قصد نامزدی برای ریاست شورای شهر داشتم اما احساس کردم اگر کوتاه بیایم آرامش بیشتری بر شورا حکم‌فرما می‌شود گرچه رایزنی‌های سیاسی و لابی‌های شورایی شد اما تصمیم گرفتم برای ریاست نامزد نشوم.   باید افراد مؤثر و مفیدی برای کمیسیون‌ها انتخاب شوند تا بتوانیم اهداف عالی که همان خدمت صادقانه به مردم است، پیش رود. شورای شهر محل رفتارهای تند سیاسی نیست بلکه نهادی اجتماعی است گرچه برای رأی‌گیری‌های نشست‌های برگزار می‌شود اما این نشست‌ها کار سیاسی تلقی نشود و شورا با رفتارش می‌تواند نشان دهد که محل خدمت به مردم است.

همچنیناسماعیل بواشه، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس افزود: هیات رئیسه شورای شهر بندرعباس در یک سال گذشته اتفاقات خوبی رقم زد و برای نخستین بار از شهردار طرح سؤال شد و این موضوع قدم بزرگی بود.  وظیفه ذاتی اعضای شورا نظارت بر رفتار شهردار و شهرداری است و بنده و سایر اعضا باقدرت بیشتر و انگیزه مضاعف تلاش کنیم. قصد بنده از کاندیدا شدن برای ریاست شورا ادامه راه هیات رئیسه قبلی بود اما امیدوارم باوقار این مسیر را ادامه دهد که اطمینان دارم.

همچنین رئیس سابق شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: در یک سال گذشته با کمک تمامی اعضای شورا سپری کردیم و امیدوارم در یک سال باقیمانده به سمتی شورای شهر برود که انتظارات شهروندان محقق شود.

فاطمه جراره بیان کرد: نظارت بر شهرداری و ارائه خدمات مناسب‌تر انتظار تمامی شهروندان است، برای پیشرفت شورا در دوره پایان هر کمکی از بنده خواسته شود، در خدمت خواهم بود.

کد خبر 542822

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار