مربی تیم فوتبال ماشین سازی بعد از شکست تیمش در دیدار با تراکتور سازی ارکان فوتبال ایران را به دلیل زدو بند های پشت پرده زیر سوال برد.

حمید عبداللهی

به گزارش همشهری آنلاین،همه ساله در هفته های پایانی لیگ برتر شایعات زیادی در مورد اتفاقاتی که در خارج زمین برای تیم های در خطر سقوط هستند بر سرزبان های می افتد.در حال حاضر تیم های پیکان،ماشین سازی ،سایپا ،گل گهر سیرجان ،پارس جنوبی جم و ذوب آهن در خطر سقوط به لیگ دسته اول قرادارند.

شب گذشته بعد از شکست ماشین سازی تبریز مقابل تراکتور سازی  حمید عبداللهی انتقادات شدیدی را علیه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح کرد او در صحبت هایش اشاره به تیمی نکرد اما کد های او در کنفرانس خبری بعد از بازی بیشتر به تیم گل گهر سیرجان مربوط می شد که گویا از نظر او از سوی فدراسیون فوتبال به آن نگاه ویژه ای دارد.این مربی امروز به کمیته انضباطی فدراسیون فراخوانده شده تا درباره ادعاهایش سند ارائه دهد.

ابوالفضل حسن‌زاده محمدی، رئیس کمیته انضباطی درباره مطالبی که حمید عبداللهی، مربی تیم ماشین سازی روز گذشته مطرح کرده گفت: مربی ماشین سازی را به کمیته انضباطی دعوت می کنیم تا توضیحات و مدارک خود را درباره مواردی که مطرح کرده ارائه دهد.

رئیس کمیته انضباطی افزود: اگر وی مدرک و مستندی در این باره دارد بررسی می کنیم و نتایج آن را به رکن قضایی ذیصلاح ارسال خواهیم کرد . اگر مطالبی که اعلام کرده را نتواند ثابت کند، این موضوع تخلف انضباطی محسوب  و طبق مقررات با آن برخورد می شود.صحبت های کامل مربی ماشین سازی را در فیلم مشاهاده می کنید.


کد خبر 540759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار