شوخی‌های مجری شبکه ورزش با یکی از مربیان منجر به برکناری او شده است.

پوربخش

به گزارش همشهری آنلاین، موج برکناری مجریان صدا و سیما همچنان ادامه دارد و این بار مجری برنامه فوتبال یک از شبکه ورزش کنار گذاشته شده است آن هم در حساس ترین روزهای برگزاری لیگ یک. ماجرا مربوط به گفت وگوی تلفنی این مجری در حضور حسین عسگری با نظرمحمدی سرمربی رایکای بابل است. ویدیویی که خود پوربخش بعد از انتشار آن در صفحه خود وقتی با واکنش های تندمخاطبانش روبه رو شد مجبور به حذف آن شد.

برنامه فوتبال یک که مسابقات لیگ یک را پوشش می‌دهد، هر جمعه از شبکه ورزش پخش می‌شود منتهی این برنامه، جمعه این هفته روی آنتن نرفت.

در این خصوص به نوشته سایت فوتبالی اگر چه گفته شده تصادف مجتبی پوربخش مجری این برنامه و حادثه‌ای که برای او به وجود آمده باعث عدم پخش فوتبال یک شده اما اطلاعات حاکی از آن است که پخش نشدن این برنامه علاوه بر تصادف پوربخش دلیل دیگری داشته است.

یک منبع آگاه در شبکه ورزش گفت: «مصاحبه پوربخش با علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل باعث به وجود آمدن حساسیتهای زیادی شده و به همین دلیل گویا نه تنها برنامه فوتبال یک، تعطیل شده بلکه پوربخش هم از شبکه ورزش کنار گذاشته شده است.» 

در این ویدئو پوربخش شوخی هایی با نظرمحمدی می کند که البته امکان نوشتن آن هم وجود ندارد. ظاهرا پوربخش مثل برخی از مجریان شبکه های مختلف تلویزیونی علاقه ویژه ای به وایرال شدن دارد و احتمالا به همین دلیل چنین صحبتهایی را مطرح کرده است. صحبتهایی که خود نظرمحمدی هم از شنیدن و صحبت کردن درباره اش تعجب کرده بود اما او هم صحبتها را ادامه داد تا ماجرا به یک جنجال کشیده شود.

منبع آگاه در شبکه ورزش درباره تصادف پوربخش گفت: «اگر ایشان تصادف کرده برای آقای پوربخش آرزوی سلامت دارم. شاید ایشان خواسته بگوید اگر دیگر روی آنتن شبکه ورزش نمی آید، دلیلش تصادف است نه صحبت‌هایی که با نظرمحمدی مطرح کرده است. ایشان چند وقتی بود که در فضای مجازی هم کارهایی کرده بود و تذکراتی دریافت کرده بود اما به این تذکرات گوش نکرد. او پست ها و استوری هایی گذاشته بود که از یک مجری تلویزیونی شبکه ورزش بعید بود.»

کار به جایی رسیده که با توجه به کنداکتور شبکه ورزش، قرار است اتفاقات مربوط به هفته های پایانی «لیگ یک» از برنامه شبهای فوتبالی پخش شود تا مشخص شود که دیگر و تا اطلاع ثانوی نباید شاهد پخش برنامه فوتبال یک و همچنین تصویر پوربخش از شبکه ورزش باشیم.

کد خبر 538779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • آناهید IR ۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  32 49
  آخه میگن بازی بازی با دم شیر هم بازی ای بابا
 • خانی IR ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  58 9
  بابا این چه طرز خبر نوشتن یه جمله را صد بار تکرار می کنید اقلا به یه آدم با سواد بگید بنویسه آه آه آه
 • IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  چقدر بی ظرفیت شدید ،...البته فوتبالیستها بی سواد و بی مخن
 • رضازاده IR ۰۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  بگو یکدفعه کل ورزش تلوزیون رابدهند دست میثاقی تاعقده های رییس شبکه سه ورییسش خالی بشه والا بعدبازی پرسپولیس طفلک احمدی داشت میرفتتاحالاشمادیدی عادل بره وسط جشن قهرمانی اینوولش کنی کم کم میخوادگزارش هاراهم خودش بکنه۶
 • حسین طلایی AE ۰۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  فقط با یک دست کت و شلوار که نمیشه مجری شد
 • Bnm2 IR ۰۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  ما که ن فهمیدیم جریان چی بوده آخرش!!!!! میگم تکلیف مخاطبین که این برنامه و برنامه های مشابه که یهو از آنتن حذف میشه را دوست دارند واین حق دیدن بدون نظرسنجی ازشون گرفته میشه چیه واقعا؟!!!!!!! یکم برای نظر مردم ارزش قائل بشید آخه خجالتم خوب چیزیه. ... تا کی میخواین مثل گوسفند با ما رفتار کنید ؟! خودخواهی هم حدددددی داره بخدا....
 • دوستدار اخلاق IR ۰۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  فوتبالی که فقط سرمایه مملکت رو هدر میده چه ارزشی داره که بخاطرش فردی رو از کار بیکار کنن؟
 • علی IR ۰۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  حرف زشتی زده.تکرار هم کرده .
 • سارا IR ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  51 13
  خب چی گفته ؟اینجوری ک نمیگین چجوری قضاوت کنیم؟ هزار جور فکر میکنه آدم
 • یک ایرانی IR ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  50 27
  مسخره است به هر بهانه ای هنرمندان را مجبور به ترک وطن میکنین
 • عبداللهی IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  61 24
  اون هایی که ایراد می گیرن باید بدونن حقش بوده این اخراج خیلی حرف زشتی زده و چندین بار تکرار کرده و از لحنش کاملا معلومه معنی جمله اش چیه متاسفم برای صداسیما با این مجری گرفتن هاش
 • پرستو IR ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  62 11
  چرا مجری های تلویزیونی بی ادبی رو سرلوحه خود کرده اند؟! خواهشا اینقدر به مجری ها بال و پر ندهید که فکر کنند میتونند برای لایک بیشتر داشتن تو اینستاگرام هر حرفی را بزنند
 • IR ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  41 9
  واقعا حقش بوده که برکنار بشه....یعنی داریم به کجا میریم ....

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار