سخنگو و جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: محدودیت‌ها برای مناطق قرمز و زرد کرونا در استان سمنان تا ۲۱ مرداد تمدید شد.

محدودیت های کرونایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، حبیب‌الله خجسته‌پور اظهار کرد: بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان و تصویب ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا، محدودیت‌های اعمال شده کرونایی در استان سمنان تا روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد تمدید شد.

وی بیان کرد: همچون محدودیت‌های گذشته، تمام دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها، آموزشگاه‌ها و کلاس‌های تقویتی مدارس، در این مدت در مناطق قرمز و زرد کرونایی استان سمنان تعطیل است.

همچنین برگزاری مراسم‌ اجتماعی، فرهنگی و مذهبی، همایش ها و مجامع صنفی، فصلی و دوره‌ای در شهرستان‌های با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی تا ۲۱ مرداد ماه ممنوع‌ است.

کافه‌ها، قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، موزه‌ها و باغ‌موزه‌ها، شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی و استخرهای سرپوشیده نیز در مدت اعلام شده تعطیل هستند.

برگزاری نماز جماعت در مناطق با وضعیت قرمز و زرد نیز تا زمان اعلام شده ممنوع است.

سرخه تنها شهرستان استان با وضعیت رنگ‌بندی سفید کرونایی است و پنج شهرستان‌ میامی، گرمسار، شاهرود، سمنان و دامغان در وضعیت قرمز قرار دارند. وضعیت شهرستان‌های آرادان و مهدی‌شهر زرد است.

کد خبر 537970

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار