وکیل احمدی‌نژاد درباره مطالب منتشر شده در کتاب محسن رفیق‌دوست مبنی بر این‌که سفیر انگلیس رئیس‌جمهور شدن احمدی‌نژاد را پیش‌بینی کرده بود، گفت: اکاذیب منتشر شده از سوی آقای رفیق‌دوست به هر خواننده چنین القا می‌کند که انتخابات در ایران به طور کلی عاری از اصالت و صحت است.

محمود احمدی نژاد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سید عادل حیدری وکیل محمود احمدی‌نژاد درباره مطالب منتشر شده در کتاب «محسن رفیق‌دوست» مبنی بر این‌که سفیر انگلیس رئیس‌جمهور شدن احمدی‌نژاد را پیش‌بینی کرده بود، گفت: اکاذیب منتشر شده از سوی آقای رفیق‌دوست به هر خواننده چنین القا می‌کند که انتخابات در ایران به طور کلی عاری از اصالت و صحت است. متاسفانه این اکاذیب توسط یک معاند نظام منتشر نشده بلکه از سوی آقای محسن رفیق‌دوست که خود را طرفدار مطلق نظام می‌داند، منتشر شده است.

وی با بیان این‌که این مطلب منتشر شده بیشتر از آن‌که تخطئه و تخریب آقای احمدی‌نژاد باشد، باعث بی‌آبرو کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: اولین برداشت از این اکاذیب برای هر خواننده این است که انتخابات ایران از سوی انگلیس مهندسی شده و از همه بدتر این‌که رئیس‌جمهور نظام اسلامی را انگلستان تعیین می‌کند.

وکیل احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: به دلیل این‌که دروغ‌های انتشار یافته توسط آقای رفیق‌دوست تخطئه و تخریب نظام است، علیه ایشان اقامه دعوی کردیم تا در دستگاه قضایی کذب بودن عرایض‌شان اثبات و شائبه‌های احتمالی مذکور در مورد نظام انتخابات در ایران رفع شود و اگرنه افرادی که علیه آقای احمدی‌نژاد اکاذیب منتشر می‌کنند زیاد هستند و ایشان بزرگوارانه در مورد اکاذیبی که به ایشان منتسب می‌شود، سکوت کرده‌اند.

کد خبر 537241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ابراهیم IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
  8 2
  سلام سال 73 (شاید ) اولین اختلاس تاریخ انقلاب که توسط هفته نامه پیام دانشجوی آن زمان علنی شد در مورد برادر شما بود
 • IR ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
  6 2
  خواهشاً به معمود اینقدر پیله نکنید از قیافه نورانی و هاله نورش بترسید.از بس به این مظلوم ظلم کردین به این روز افتاده مملکت.
 • فرشاد روحانی رانکوهی IR ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
  16 6
  رد صلاحیت آقای خاتمی و یا احمدی نژاد که قبلا رئیس جمهور بودند هیچ منطقی ندارد .
 • پرتوی IR ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
  16 3
  رفیق دوست یا دوست نارفیق.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار