محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا و روزنامه‌نگار به انتشار یک توییت از سوی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در آن مشکلات کشور را به بی‌عرضگی مسئولان مربوط دانسته بود واکنش نشان داد.

محمد مهاجری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اعتماد آنلاین، به دنبال انتشار یک توییت از سوی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در آن مشکلات کشور را به دلیل بی‌عرضگی مسئولان معرفی کرده بود، محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا و روزنامه نگار طی یادداشتی نوشت:

۱-به نظرم کنش رسانه‌ای آقای رضایی نشان می دهد که ایشان مشاور رسانه‌ای دلسوز و متخصص ندارند. آقای رضایی حداقل ۴دهه سابقه فعالیت در عرصه‌های مختلف دارد اما بروز رسانه‌ای ایشان مثل افراد تازه‌کار است. من گاهی که توییت‌ها یا اظهارنظرهای‌شان را می‌بینم احساس می‌کنم با اکانت فیک و قلابی طرفم، چون واقعا ناپخته است. من شخصا حاضرم به صورت افتخاری به ایشان در زمینه حضور و ظهور رسانه‌ای مشورت بدهم. ایشان فرد زحمت‌کشی است و بر ما حق دارد و ما باید در جهت ادای دین به ایشان کاری انجام بدهیم که من آمادگی ام را اعلام می کنم.

یکی از نمونه‌ها همین اظهارنظر است که می گویند مشکلات اقتصادی یا ناشی از ناتونی مسئولان است یا تحریم‌ها. این حرف مرا یاد ضرب‌المثل معروف «شیره را خورد و گفت شیرین است» انداخت.

ضمن اینکه وقتی ایشان می گوید این مشکلات تقصیر دولت است نه نظام، یعنی دولت جزء نظام نیست؟ نظام مجموعه‌ای از دستگاه‌های تصمیم‌گیر و مجری است که دولت هم بخشی از آن است.

۲- یک گمانه این است که آقای رضایی هدفش از برخی اظهارنظرها کاندیداتوری ریاست جمهوری است. به نظرم الحمدلله برای ۱۴۰۰ کاندیدای جوانتر از ایشان کم نداریم. افراد جدیدتر شعارهای جدیدتر هم دارند. با روش‌های قدیمی که آقای رضایی دنبال می‌کند نتیجه‌ای عاید ایشان نمی شود.

کد خبر 535693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • US ۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
  13 13
  راست گفته . هم نظام داریم هم دولت
 • کرامت سلیمی ES ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
  25 2
  چه جوانتر و چه پیرتر از اقای رضایی رییس جمهور شود اوضاع هیچ فرقی نمی کند. سناریو از قبل نوشته شده است. در کشور ما هر کس رییس جمهور می شود در توجیه ناتوانیش مدام می گوید " عده ای هستند که نمی گذارند "
 • IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
  17 10
  احسنت ایشون حتی به هاشمی رحم نکرد در صورتی که اگرم حرفش درست می بود او فوت شده بود و در دادگاه هم نبود که بگوئیم از خود دفاع میکرد این حرفها نوعی دوری از یک تفکر است که تفکر دیگر او را در غیاب مردم در رای حداکثری بپزیرد که چنین اشخاصی دچار تشکک فکری هستند و مورد احترام و اطمینان خودی ها هم نیستند البته شانس خود را در انتخابات قبلی با شعارها و باورهای مختلف امتحان کردند که افاقه نکرد و این هم نوعی شعار است که باید امتحان کند چون فقط سر او بی کلاه مانده از بافتهای نظام حتی از شکایت خود در رای گیریهای قبلی هم انصراف داد تا هزینه کمتری به نظام بزند و باز از خودی های خودی نشد.باید به او خورده نگیرید
 • علی IR ۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
  6 9
  تا آقای واعظی هستند آڤای رضایی رییس جمهور نمی‌شوند.
 • ناشناس IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
  2 4
  تو دیگه ازکجا اومدی
 • احمد IR ۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
  5 2
  ضرب المثلی میگوید هیچکس نمیگویددوغ من ترش است وقتی ازجامعه اخلاق وانسانیت رخت بربنددهرکس کناه خود رابه دیگری نسبت میدهد وخودراحلال مشکلات میداند
 • رضایی DE ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
  5 6
  به نظرم آقای محسن رضایی به جزء خودش هیچکس را قبول نداره واین ایده درستی نیست

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار