مهلت ارسال اثر به ششمین دوره‌ جایزه‌ شعر «شاملو» تمدید شد.

جايزه شعر شاملو

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دبیرخانه‌ ششمین دوره‌ جایزه‌ شعر «شاملو»،  تا کنون بیش از ۱۲۰ عنوان مجموعه شعر برای دبیرخانه‌ ششمین دوره‌ جایزه‌ی شعر «شاملو» ارسال شده است، معرفی اسامی و مشخصات آثار رسیده به زودی در سایت رسمی جایزه‌ شعر «شاملو» به آدرس http://www.shamlouaward.org/ و نیز در صفحه‌ رسمی اینستاگرام این جایزه به آدرس ahmad_shamlou_poetry_award آغاز خواهد شد.

در پی استقبال علاقه‌مندان، مهلت ارسال کتاب برای این جایزه تا آخر تیر ماه سال جاری تمدید شده است. از شاعران و ناشرانی که در زمینه‌ انتشار شعر نو فعالیت دارند و علاقه‌مند به شرکت در این رقابت هستند، دعوت می‌شود تا «سه نسخه» از کتاب‌های چاپ اول شعر نو خود را که در سال ۱۳۹۸منتشر شده است، تا پایان تیر ماه برای دبیرخانه ارسال کنند.

دبیرخانه ارسال کتاب را به منزله‌ علاقه‌مندی به شرکت در رقابت ادبی جایزه‌ شعر تلقی کرده و تنها کتاب‌های ارسال‌شده در این رقابت شرکت داده خواهند شد. (توضیح آن‌که تاریخ مورد استناد، تاریخی است که در شناسنامه‌ کتاب درج شده است.) نشانی: تهران، خیابان هلال احمر، نرسیده به میدان رازی، نبش خیابان مرادی، فروشگاه کتاب فرهنگان، کد پستی ۱۳۳۶۶۱۹۳۳۵

کد خبر 525595

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار