نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم رفع مشکلات صیادان و ملوانان گفت: تقویت زیرساخت‌های کشاورزی دشتی و تنگستان با جدیت دنبال می‌شود.

صیادی کشاورزی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مهر، غلامحسین کرمی اظهار کرد: دشتی و تنگستان، استان بوشهر ظرفیت‌های بسیار مهم و بزرگی دارد که از این ظرفیت‌ها باید برای توسعه اشتغال و جهش تولید به‌خوبی استفاده شود.

وی بر لزوم تلاش همه مسئولان برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم تأکید کرد و ادامه داد: مسائل معیشتی و اقتصادی و اشتغال از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم است که باید به جد مدنظر قرار گیرد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم استفاده از راهکارهای مناسب برای بهبود وضعیت اشتغال جوانان در دشتی و تنگستان بیان کرد: فرصت‌های اشتغال‌زایی منطقه باید شناسایی‌شده و مورداستفاده قرار گیرد.

وی بهره‌گیری از فرصت پارس جنوبی برای اشتغال جوانان استان بوشهر را ضروری دانست و بیان کرد: فعال‌سازی صنایع راکد و غیرفعال منطقه از دیگر موضوعاتی است که باید به‌منظور بهبود وضعیت اشتغال و توسعه تولید مدنظر قرار گیرد.

کرمی بیان کرد: از دیگر برنامه‌ها برای توسعه فعالیت‌های صید و صیادی، مسافرت‌های دریایی، حل مشکلات ته لنجی ملوانان است و کشاورزی از ظرفیت‌های مهم دشتی و تنگستان است که بهبود زیرساخت‌ها در این حوزه را با جدیت دنبال می‌کنیم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی مبارزه با فساد را ضروری خواند و ادامه داد: نظارت یکی از وظایف مهم مجلس است که نظارت، توسعه عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد از وظایف اصلی مجلس محسوب می‌شود.

کد خبر 524242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

دیدگاه خوانندگان