ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: هیچ سند و مدرکی در مورد تست دوپینگ من وجود ندارد و به همین دلیل از فدراسیون جهانی شکایت کرده‌ام.

مهدي سهرابي

به گزارش همشهری آنلاین، مهدی سهرابی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت محرومیتش به خاطر مثبت شدن تست دوپینگش اظهار داشت: آنچه فدراسیون جهانی اعلام کرده فعلا محروم هستم، اما من در این باره به دادگاه حکمیت ورزش شکایت کرده‌ام و فدراسیون جهانی باید پاسخگو باشد. هنوز رایی صادر نشده و منتظر هستم.

وی ادامه داد: هیچ سند و مدرکی در مورد دوپینگ وجود ندارد و مگر می‌شود با احتمالات کسی را محروم کرد؟  به آنها گفته‌ام به هر طریقی حتی DNA هم شده ثابت کنند که نمونه گرفته شده متعلق به من است. 

ملی‌پوش دوچرخه سواری تصریح کرد: چرا ماموران کنترل دوپینگ که به ایران می‌آیند، تمام آنها روسی هستند. روس‌ها خودشان مشکل دوپینگ دارند، اما از ورزشکاران ایرانی تست می‌گیرند. بیشتر ورزشکاران ایرانی از حق و حقوق خود خبر ندارند و در نهایت محروم می‌شوند. متاسفانه چون ما ارتباطات بین‌المللی نداریم حقمان ضایع می‌شود و هر حکمی بخواهند می‌دهند.

سهرابی در خصوص این که نظر فدراسیون در مورد شکایت شما چیست، تاکید کرد: این اتفاق شخصی است و البته اگر کمکی بخواهم فدراسیون راهنمایی می‌کند.

کد خبر 521054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار