سرپرست دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کرمان گفت: تا این لحظه براساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا قرار است نماز جمعه هفته سوم خرداد ۹۹ در استان برگزار شود و در صورتی که تصمیم و اطلاعیه جدیدی صادر شود، از آن تبعیت خواهیم کرد.

نمازجمعه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا،  حجت‌الاسلام سیدمحمد جعفری تصریح کرد: در حال حاضر شهرستان زرند در وضعیت قرمز قرار دارد و نماز جمعه در این شهرستان برگزار نخواهد شد.

وی اظهار کرد: نماز جمعه هفته سوم خرداد ماه ۹۹ در همه شهرهای استان کرمان به غیر از شهرهایی که وضعیت قرمز از لحاظ شیوع کرونا دارند، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

سرپرست دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کرمان بیان کرد: در حال حاضر شهرستان زرند وضعیت قرمز دارد و نماز جمعه در این شهرستان برگزار نخواهد شد.

وی تصریح کرد: تا این لحظه و براساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا قرار است نماز جمعه این هفته در سطح استان برگزار شود و در صورتی که تصمیم و اطلاعیه جدیدی صادر شود، از آن تبعیت خواهیم کرد.

سرپرست دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان بیان کرد: طبق مصوبه ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا نماز جمعه در شهرهایی که وضعیت زرد و سفید دارند، برگزار خواهد شد که در این راستا با دانشگاه‌های علوم‌پزشکی سراسر استان هماهنگ کرده‌ایم و دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت نیز مشکلی ندارد و در این منطقه نیز نماز جمعه برگزار خواهد شد.

جعفری خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود نمازگزاران لوازم شخصی مانند چادر، مهر و سجاده به همراه داشته باشند.

کد خبر 520303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار