معاون سیستم‌های ایران خودرو گفت: قرعه کشی برای فروش ۱۵ هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو بین ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر انجام می‌شود.

car

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، حق پناه در مراسم قرعه کشی محصولات ایران خودرو اظهار داشت: ۵ میلیون و ۲۷۳ هزار نفر برای خرید محصولات ایران خودرو پیش ثبت نام کردند و از طریق سایت ایران خودرو اطلاعات خود را در سامانه امتا ثبت کردند.

وی تصریح کرد: تا انتهای روز ۱۴ خردادماه ۴ میلیون و ۷۴۵ هزار نفر در سایت ایران خودرو وارد شده و خودروی مورد نظر خود را انتخاب کردند که از این تعداد معادل ۳۹ هزار نفر هم برای خرید محصولات ایران خودرو و هم برای خرید محصولات سایپا ثبت نام انجام داده اند.

  • ۳۴۵ هزار نفر از قرعه‌کشی اولیه حذف شدند

وی با بیان اینکه برخورداری از گواهینامه و همچنین نداشتن پلاک فعال از جمله ویژگی‌های تعیین شده برای خرید خودرو است، افزود: ۳۴۵ هزار نفر از ثبت نام کنندگان دارای این شرایط نبودند که از شرکت در قرعه کشی حذف شده اند.

به گفته حق پناه، قرعه کشی محصولات ایران خودرو بین ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر صورت می گیرد که در نهایت ۱۵ هزار دستگاه خودرو به برندگان قرعه کشی اختصاص می یابد.

در این دوره از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر برای خرید پژو پارس TU۵ ثبت نام کرده اند در حالی که ظرفیت این خودرو در طرح فروش فوق العاده ۶۳۰ دستگاه است.


همچنین ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر برای خرید رانا ثبت نام کرده اند که ظرفیت این خودرو نیز ۶۳۰ هزار دستگاه است. همچنین تعداد رزرو شدگان برای این خودرو نیز ۶۳ نفر است که اگر برندگان نتوانند مبلغ خودرو را طی ۴۸ ساعت واریز کنند، افراد رزرو جایگزین خواهند شد.

به این ترتیب برای هر دستگاه رانا، ۴۶۹ نفر ثبت نام کرده اند.

همچنین ۴ هزار و ۴۰۰ نفر برنده خرید پژو ۴۰۵ می‌شوند و ۴۰۰ نفر نیز رزرو هستند.

برای خرید پژو ۲۰۶ معمولی نیز یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر ثبت نام کرده اند در حالی که ظرفیت فروش این خودرو ۶ هزار و ۳۷۰ دستگاه است. همچنین ۶۳۷ نفر برای خرید این خودرو رزرو هستند.به این ترتیب احتمال برنده شدن برای خرید پژو ۲۰۶ معمولی یک به ۱۴۹ است.

کد خبر 518448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
    0 1
    من و خیلی های دیگه ثبت نام گردیم و تمام مراحل با موفقیت ثبت شد اما کد پیگیری یا رهه گیری نداده چکار کنیم؟

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار