مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
۰ نفر

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و کمیته مداخله در بحران دانشگاه، فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی به صورت حضوری در این دانشگاه‌ به صورت تدریجی از سر گرفته می‌شود.

دانشگاه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مصطفی نعمتی اظهار کرد: بر اساس اطلاعیه شماره ۴ معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام در سال ۱۳۹۹ دروس نظری در تمام مقاطع تحصیلی همچنان به صورت مجازی تا ۱۴ تیر ماه برگزار می‌شود و دانشجویان مقطع دکترا برای گذراندن دروس عملی، انجام عملیات اجرایی و آزمایش‌های ضروری مرتبط با رساله‌ خود، در صورت هماهنگی و موافقت کتبی استاد راهنما یا استاد درس عملی می‌توانند از ۱۷ خرداد مشروط به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در دانشگاه حضور یابند.

وی افزود: آن دسته از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که برای انجام عملیات اجرایی و آزمایشگاهی پایان‌نامه‌ خود ملزم به حضور در دانشگاه هستند، می‌توانند با هماهنگی و موافقت کتبی استاد راهنمای خود از ۲۴ خرداد و مشروط به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در دانشگاه حضور یابند.

نعمتی یادآور شد: زمان و شیوه‌ برگزاری دروس عملی دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز در روزهای آینده اطلاع‌رسانی می‌شود. همچنین امتحانات پایان ترم ۲۱ تیر طبق برنامه‌های اعلام‌شده گروه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: در مورد حضوری یا غیرحضوری بودن امتحانات متناسب با شرایط دانشگاه و استان تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی می‌شود.

نعمتی اضافه کرد: همه دانشجویانی که به هر دلیلی برای انجام عملیات اجرایی رساله یا گذراندن دروس عملی و غیره به دانشگاه مراجعه می‌کنند باید علاوه بر مراجعه به یکی از مراکز درمانی محل سکونت خود و تهیه گواهی سلامت با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir برای ثبت اطلاعات خود و تهیه یک پرینت از آن اقدام کنند.

وی تاکید کرد: لازم به ذکر است در زمان مراجعه به دانشگاه، نباید بیش از ۳ روز از تاریخ گواهی سلامت صادرشده توسط مراکز درمانی گذشته باشد.

دانشگاه ایلام با ۶ هزار دانشجو در مقاطع کاردانی تا دکترا و ۲۰۰ عضو هیات علمی، ۳۲ گروه آموزشی دارد و در سال ۱۳۷۰ در سفر مقام معظم رهبری به استان ایلام از دانشکده زیرمجموعه دانشگاه رازی کرمانشاه به دانشگاه ارتقا یافته است.

استان ایلام در مجموع ۳۶ دانشگاه و موسسه آموزش عالی دارد و ۲۶ هزار دانشجو در این مراکز دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

کد خبر 517505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار