باشگاه اینترمیلان قصد دارد برای جانشینی مارتینز، ادینسون کاوانی را به جوزپه مه آتزا آورد.

کاوانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، قرارداد ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه ای پاری سن ژرمن  با این تیم به پایان رسیده و تابستان به طور حتم این باشگاه را ترک می‌کند.

 اسکای ایتالیا در این باره نوشت: باشگاه اینترمیلان تمام سعی خود را می‌کند که بتواند ستاره اروگوئه‌ای را به صورت رایگان به سن سیرو آورد.

با رفتن احتمالی لائوتارو مارتینز به باشگاه بارسلونا، کونته به یک مهاجم گلزن در خط حمله نیاز دارد و به همین دلیل می‌خواهد بدون هزینه کاوانی را به سری‌آ بازگرداند. ادینسون کاوانی یکی از گزینه‌های سیمئونه نیز است. باشگاه اتلتیکومادرید از پنجره زمستانی برای خرید ستاره اروگوئه‌ای پا پیش گذاشته و باید دید سرنوشت وی چگونه رقم می‌خورد.

طبق گفته اسکای، برخی از باشگاه‌های انگلیسی نیز خواهان به خدمت گیری کاوانی هستند ولی به نظر می‌رسد اتلتیکومادرید و اینترمیلان اصلی‌ترین مشتری‌های کاوانی به حساب خواهند آمد.

یکی از نکات مهم برای اینترمیلان رایگان خریداری کردن کاوانی است. این مسئله باعث می‌شود که مشکلات اقتصادی باشگاه که به دلیل کرونا افزایش پیدا کرده بدتر نشود و حتی اینترمیلان بتواند برای خرید «ساندرو تونالی» از برشا اقدام کند.

کد خبر 514144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار