استاندار بوشهر گفت: با تلاش مدیران و حمایت نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی نرخ بیکاری از ۱۱.۲ درصد در سال ۹۶ به ۹.۹ در پایان سال ۹۸ کاهش یافت.

عبدالکریم گراوند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند افزود: درصد بیکاری کشور در سال ۹۶، ۱۱.۹ درصد و استان بوشهر ۱۱.۲ و  در سال ۹۷ این آمار در کشور ۱۲ و در استان بوشهر ۱۰.۵ درصد و در سال گذشته هم درصد بیکاری کشور به ۱۰.۶ و استان بوشهر به ۹.۹ درصد کاهش یافت.

وی ادامه داد: با حمایت و همراهی نمایندگان زمینه سرعت بخشی در اجرای پروژه مهم راه آهن بوشهر فراهم شد و این پروژه یکی از اقدام‌های ماندگار با تعامل نمایندگان در استان بوشهر بود.

استاندار بوشهر ادامه داد: با وجود مشکلات متعدد مالی کشور، اما با همت، تلاش و همراهی همه مدیران استانی، نه تنها مسیر توسعه استان متوقف نشد بلکه با سرعت در اجرای پروژه‌های عمرانی عمر آنها کوتاه شد.

گراوند اظهارداشت: اگر بخواهیم تعبیر امام راحل در مورد مجلس که فرمود:«مجلس باید در راس امور باشد» حفظ شود، باید شان و منزلت مجلس به عنوان ریل گذار توسعه کشور مورد احترام باشد.

وی گفت: باید به انتخاب مردم احترام گذاشت زیرا این کار دوام، بقا و توسعه کشور را به دنبال خواهد داشت.

استاندار بوشهر با اشاره به تعامل نمایندگان دور دهم استان بوشهر در مجلس با مدیران استانی گفت: اگر همدلی، تعامل و کمک‌های متقابل نمایندگان و مدیران نبود توسعه استان محقق نمی‌شد.

گراوند با اشاره به نقش تاثیرگذار نمایندگان مجلس در توسعه استان بوشهر افزود: نقش مهم و اثرگذار نمایندگان مجلس در توسعه و پیشرفت این استان را نباید کمرنگ کرد.

کد خبر 514096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =