فلورنتینو پرز رئیس رئال امروز در کمپ والدبباس حاضر شد و با بازیکنان و کادر فنی تیم های فوتبال و بسکتبال باشگاه دیدار کرد.

فلورنتینو پرز

به گزارش  همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه،   تمرین امروز تیم های فوتبال و بسکتبال رئال مادرید یک میهمان ویژه داشت. فلورنتینو پرز رئیس باشگاه امروز در کمپ والدبباس حضور یافت و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان دیدار کرد.

در این رابطه سایت آاس نوشت :پرز ماسک و دستکش پوشیده بود و فاصله اجتماعی نسبت به بازیکنان و کادر فنی را نیز رعایت کرد. او دقایقی هم با زین الدین زیدان، سرخیو راموس و فیلیپه ریس کاپیتان های فوتبال و بسکتبال باشگاه صحبت کرد. زیدان و پرز البته در تمام روزهای گذشته با یکدیگر در ارتباط بوده اند.

چه در روزهای تمرین خانگی و چه از دوشنبه گذشته که تمرین در کمپ از سرگرفته شد ولی این اولین بار پس از چند ماه بود که پرز با زیزو و بازیکنان از نزدیک دیدار می کرد.

رئیس رئال ابتدا برای بازیکنان و کادر فنی و خانواده های شان آرزوی سلامتی در این روزهای سخت کرد و از آنها بابت مساعدت و همکاری سریع در راه کاهش دستمزدها نیز تشکری ویژه داشت. پرز در انتها به بازیکنان روحیه داد و برای شان در ادامه لالیگا(در صورت از سرگیری) ارزوی موفقیت کرد.

کد خبر 514002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار