ماجرای چگونگی انتقال خانم ۴۲ ساله خرم‌آبادی که پس از گذشت ۱۸ ساعت زنده شد و بعد خانواده‌اش تکذیب کردند، همچنان ادامه دارد و طبق گفته مسئولان علوم پزشکی این خانم هیچ مراجعه‌ای به بیمارستان نداشته است.

سرد خانه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زندهشدن یک خانم ۴۲ ساله پس از گذشت ۱۸ ساعت در سردخانه بهشت رضای شهر خرم‌آباد استان لرستان خبری بود که در صدر اخبار رسانه‌های استان قرار گرفت و تعجب همگان را برانگیخت.

ماجرای زندگی دوباره این بانوی لرستانی از این قرار بود که وقتی صبح روز بعد از انتقال جسد وی به سردخانه، پزشکی قانونی برای انجام کارهای صدور جواز دفن مراجعه می‌کند، متوجه علائم حیات در این خانم می‌شود که درپنهایت پس از تماس با ۱۱۵ این خانم احیا و به بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد انتقال پیدا می‌کند و هم‌اکنون در این بیمارستان بستری است.

محمدرضا نیکبخت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سخنان اخیر خود در مورد وضعیت این خانم و مباحثی که در شبکه‌های اجتماعی مطرح‌شده است، اظهار کرد: در این رابطه یک شبهاتی در فضای مجازی ایجاد شده بود که این خانم قبل از این ماجرا به بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی یا به بیمارستان مراجعه کرده که باید گفت مطلقاً مراجعه به بیمارستان وجود نداشته و وی توسط خانواده و بستگان به سردخانه منتقل می‌شود.

وی افزود: پزشک پزشکی قانونی سپس در سردخانه متوجه می‌شود که این خانم زنده است و درنهایت او را به بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد منتقل می‌کنند و عملیات احیاء را روی این بیمار انجام می‌دهند که خدا را شکر اکنون نیز وضعیتش رو به بهبودی است و هر روز نسبت به‌روز قبل بهتر می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: از همه‌کسانی که گفته بودند این خانم توسط پزشکان یا در بیمارستان بوده و در بیمارستان به عنوان فوتی به سردخانه فرستاده‌شده بسیار گله‌مندیم و واقعاً ما پزشکان این تهمت را نمی‌بخشیم.

وی بیان کرد: در تماس تلفنی که اخیراً با متخصص مربوطه در بیمارستان شهید رحیمی داشتم وضعیت حال این بیمار را بهتر از دیروز اعلام کردند که ان‌شاءالله خداوند وی را شفا بدهد.

کد خبر 513943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار