دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از پیگیری واگذاری ۶۵ واحد مسکونی واحدی در اردبیل خبر داد و گفت: در این زمینه پرونده تشکیل شده و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

مسکن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، سید عبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه ۶۵ واحد مسکونی واحدی در اردبیل به خریداران واگذار شده ‌که در این زمینه پرونده تشکیل شده و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

وی افزود: مطالبه اساسی ما از مردم این است که در معامله املاک و خودرو و اقلام دیگر تحقیقات و دقت لازم را داشته باشند تا مورد سوء استفاده کلاهبرداران قرار نگیرند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: یکی از مشکلات اساسی که هم‌اکنون در جامعه وجود دارد این است که مردم اعتماد بیش از حد به برخی افراد و شرکت‌های تعاونی و مشاور املاک و خودرو دارند و بدون تحقیق وارد معاملاتی می‌شوند که در این زمینه مشکلات زیادی بوجود می‌آید که انتظار می‌رود بیش از پیش در معاملات خود دقت و اهتمام ویژه را داشته باشند.

طباطبایی تصریح کرد: در خصوص اراضی و مسکن واگذار شده جلسه‌ای در دادسرای اردبیل با حضور دستگاه‌های مربوطه برگزار شد که انتظار می‌رود دستگاه‌های مربوطه در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و اطلاع‌رسانی جامعی از نقل و انتقال املاک؛ اراضی و آپارتمان‌ها و واحدهای مسکونی ارائه دهند.

وی افزود: دستگاه‌های متولی نیز باید در صورت تغییر واگذاری اراضی شرکت‌های تعاونی نظارت شفافی داشته باشند.

کد خبر 513937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =