استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر این‌که مراکز خدماتی گردشگری استان در این ایام حق ارائه هیچ‌گونه خدمتی به مسافران ندارند، گفت: شهرداران همه شهرهای استان نیز از برپایی چادر در اماکن عمومی و اسکان گردشگران جلوگیری کنند.

مسافر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار کرد: این استان هر ساله در این ایام به دلیل آب و هوای مطلوب مهمان گردشگران بسیاری بود اما سال ۹۹ امکان پذیرایی از مهمانان به دلیل شیوع ویروس کرونا فراهم نیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: برای جلوگیری از شیوع کرونا در استان، فرمانداران شهرستان‌ها باید کنترل مبادی‌های ورودی به استان را شدت دنبال کنند و افراد مشکوک مبتلای به ویروس کرونا را به قرنطینه هدایت کنند.

وی اضافه کرد: با وجود مهمان‌پذیر بودن چهارمحال و بختیاری، اما در این شرایط از هیچ مسافر و گردشگری استقبال نمی‌کند، با توجه به تغییر وضعیت استان‌های مجاور به وضعیت قرمز در ابتلای به کرونا، باید ورود مسافران و گردشگران به استان به دقت کنترل شود.

عباسی خاطرنشان کرد: مراکز خدماتی گردشگری استان در این ایام حق ارائه هیچ‌گونه خدمتی به مسافران ندارند، شهرداران همه شهرهای استان نیز از برپایی چادر در اماکن عمومی و اسکان گردشگران جلوگیری کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: کاهش شیوع ویروس کرونا همت و هماهنگی همه مردم و دستگاه‌های مختلف را می‌طلبد لذا مردم با در خانه ماندن و مسئولین نیز با کنترل مبادی‌های ورودی ایامی سرشار از سلامتی را به همدیگر هدیه کنند.

کد خبر 513866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =