استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر این‌که مراکز خدماتی گردشگری استان در این ایام حق ارائه هیچ‌گونه خدمتی به مسافران ندارند، گفت: شهرداران همه شهرهای استان نیز از برپایی چادر در اماکن عمومی و اسکان گردشگران جلوگیری کنند.

مسافر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار کرد: این استان هر ساله در این ایام به دلیل آب و هوای مطلوب مهمان گردشگران بسیاری بود اما سال ۹۹ امکان پذیرایی از مهمانان به دلیل شیوع ویروس کرونا فراهم نیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: برای جلوگیری از شیوع کرونا در استان، فرمانداران شهرستان‌ها باید کنترل مبادی‌های ورودی به استان را شدت دنبال کنند و افراد مشکوک مبتلای به ویروس کرونا را به قرنطینه هدایت کنند.

وی اضافه کرد: با وجود مهمان‌پذیر بودن چهارمحال و بختیاری، اما در این شرایط از هیچ مسافر و گردشگری استقبال نمی‌کند، با توجه به تغییر وضعیت استان‌های مجاور به وضعیت قرمز در ابتلای به کرونا، باید ورود مسافران و گردشگران به استان به دقت کنترل شود.

عباسی خاطرنشان کرد: مراکز خدماتی گردشگری استان در این ایام حق ارائه هیچ‌گونه خدمتی به مسافران ندارند، شهرداران همه شهرهای استان نیز از برپایی چادر در اماکن عمومی و اسکان گردشگران جلوگیری کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: کاهش شیوع ویروس کرونا همت و هماهنگی همه مردم و دستگاه‌های مختلف را می‌طلبد لذا مردم با در خانه ماندن و مسئولین نیز با کنترل مبادی‌های ورودی ایامی سرشار از سلامتی را به همدیگر هدیه کنند.

کد خبر 513866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار