فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از کشف ٧٧ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیون در این شهرستان خبر داد.

مواد مخدر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سرهنگ حسین دهقانپور، در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق و انتقال مواد افیونی توسط فردی سودجو به شهر نیشابور در استان خراسان رضوی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان پس از تحقیقات گسترده روز گذشته به اطلاعاتی در خصوص بارگیری محموله مواد افیونی با یک دستگاه کامیون و ورود آن به سطح حوضه استحفاظی شهرستان نیشابور دست یافتند.  

این مقام انتظامی اظهار داشت: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر کامیون مورد نظر را در ابتدای جاده مشهد به نیشابور شناسایی و با علایم هشدار دهنده آن را متوقف کردند.  

سرهنگ دهقانپور خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی در بازرسی دقیق از این کامیون ٧٧ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را که به صورت ماهرانه در بار هندوانه جاساز شده بود را کشف و ٢ متهم را در این زمینه دستگیر کردند.  

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از همکاری و تعامل شهروندان با پلیس تقدیر کرد و یادآور شد: شماره تلفن ١١٠ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس‌های فوری و پلیسی شهروندان است.

کد خبر 513864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار