رئیس پلیس‌راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس در تعطیلات پیش رو خبر داد.

جاده چالوس

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ رضا گودرزی اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی افزایش حجم تردد در محور کرج – چالوس در تعطیلات پیش رو، برای روان‌سازی تردد خودروها در این محور محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

رئیس پلیس‌راه البرز ادامه داد: بر این اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روزهای پنجشنبه، شنبه و یکشنبه یکم، سوم و چهارم خرداد تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج (میدان امیرکبیر) ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ همین روزها تا عادی شدن وضعیت ترافیک از کرج (میدان امیرکبیر) به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی تأکید کرد: در صورت وجود ترافیک سنگین در جاده کرج- چالوس در روز جمعه دوم خرداد نیز با حضور مأموران پلیس‌راه تصمیم‌گیری و محدودیت ترافیکی اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس‌راه البرز گفت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه، یعنی پنجم، هشتم و ۹ خرداد الی دو بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ درهمان روزه‌ها تا عادی شدن وضعیت ترافیک از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

کد خبر 513768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • MINA IR ۰۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
    0 0
    یک طرفه کردن غلط است باعث عود کرونا در مازنداران و گیلان میگردد. راه را ببندید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار