سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: «میودراگ رادولوویچ» فصل آینده هم سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن است و مذاکره‌ای با محرم نویدکیا نداشته‌ایم.

تیم فوتبال ذوب آهن

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از مهر احمد جمشیدی درباره اعلام زمان شروع تمرینات و مسابقات لیگ برتر فوتبال و زمان بازگشت میودراگ رادولوویچ سرمربی ذوب آهن به اصفهان گفت: به محض اینکه پروازها برقرار شود، آقای رادولوویچ به ایران می آید. فعلاً منتظر برنامه های پروازی هستیم و مشکلی برای بازگشت این مربی و دستیارش وجود ندارد.

وی درباره اینکه گفته می شود احتمال دارد رادولوویچ به اصفهان برنگردد، تاکید کرد: چنین چیزی صحت ندارد. رادولوویچ آماده بازگشت است و ما هم دنبال تهیه بلیت هستیم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به سئوالی مبنی بر مذاکره این باشگاه با محرم نویدکیا برای سرمربیگری، تصریح کرد: این خبر درست نیست. مربی ما دارد بر می گردد و صحبتی با نویدکیا نداشته ایم. قرارداد ما با رادولوویچ یک سال و نیم است و این مربی فصل آینده هم هدایت ذوب آهن را بر عهده خواهد داشت. ممکن است رادولوویچ بعد از شروع تمرینات هم یکی، دو روز با تاخیر به ایران بیاید ولی دستیارانش تمرین را پیش می برند. چه دلیلی دارد وقتی خودمان مربی داریم سراغ مربی دیگری برویم؟

جمشیدی همچنین درباره زمان آغاز تمرینات تیم ذوب آهن تصریح کرد: به زودی جلسه هیات مدیره باشگاه تشکیل می شود. پیش بینی های لازم بهداشتی را برای آغاز تمرینات خواهیم داشت. بازیکنان هم از روز سوم  خرداد تمرینات را شروع می کنند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پایان درباره درگذشت پدر مهدی خلیل دروازه بان لبنانی این تیم گفت: متاسفانه پدر مهدی هفته پیش درگذشت ولی این بازیکن به خاطر نبود پرواز قادر نبود به لبنان برود. تا روز دوشنبه برای خلیل دنبال بلیت بودیم که نتوانستیم فراهم کنیم. اگر اتفاق جدیدی در این ارتباط افتاده باشد بی خبر هستم.

کد خبر 513642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار