رئیس هیات اسکیت استان کرمانشاه گفت: با گذشت یکسال از آغاز عملیات احداث پیست اسکیت سرعت استان، این پروژه به دلیل عدم تامین به موقع اعتبار هنوز ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

اسکیت باز

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سامان شیرزادی، با اشاره به توقف ۸ ماهه پروژه پیست روباز مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد استان کرمانشاه، اظهارکرد: عملیات احداث پیست اسکیت سرعت کرمانشاه اوایل سال گذشته در این مجموعه آغاز شد و قرار براین بود طی چند ماه به بهره‌برداری برسد.

وی تصریح کرد: این پروژه از اواخر تابستان سال گذشته به دلیل نبود اعتبار متوقف‌شده و تاکنون هم اعتباری برای تکمیل آن تخصیص پیدا نکرده است.

رئیس هیات اسکیت استان کرمانشاه با اشاره به پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه و صرف ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای آن، عنوان کرد: برای اتمام این پروژه به حدود یک میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز داشتیم که زمستان گذشته این میزان اعتبار اختصاص یافت، اما هنوز تخصیص نیافته است.

وی تأکید کرد: پیگیری‌های زیادی را از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان انجام دادیم تا بتوانیم این اعتبار را بگیریم، اما آن‌ها نیز عنوان می‌کنند که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان این اعتبار را تخصیص نداده است.

شیرزادی اضافه کرد: طی ماه‌های گذشته تمام وقت و انرژی خود را صرف پیگیری اخذ اعتبار برای این پروژه کرده‌ام، اما هنوز نتیجه‌ای نگرفته‌ایم. از سوی دیگر با توجه به تورمی که ظرف هشت ماه گذشته داشته‌ایم، بنظر می‌رسد دیگر یک میلیارد تومان هم برای اتمام پروژه کافی نباشد.

وی عنوان کرد: بیش از هزار ورزشکار اسکیت کرمانشاه چشم‌انتظار افتتاح این پروژه هستند، درحال حاضر فضایی برای تمرین ورزشکاران این رشته نداریم و بیشتر در جاده‌ها و خیابان‌ها و پارک‌ها تمرین می‌کنند که بسیار خطرآفرین است.

رئیس هیات اسکیت کرمانشاه در ادامه از برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات اسکیت ماراتن قهرمانی کشور در کرمانشاه خبرداد و گفت: با توجه به اینکه این مسابقه در تقویم اسکیت کشور ثبت‌شده، مرداد امسال هم ششمین دوره آن را در بلوار تاق بستان برگزار خواهیم کرد.

همچنان در هیات اسکیت کرمانشاه می‌مانم

وی در ادامه به انتصابش به‌عنوان رئیس کمیته انضباطی فدراسیون اسکیت هم اشاره کرد و گفت: انتصابم در این سمت تداخلی با فعالیت‌هایم در اسکیت کرمانشاه ندارد و کماکان به فعالیتم در استان ادامه می‌دهم.

شیرزادی اضافه کرد: تنها برای حضور در جلسات و رسیدگی به پرونده‌های انضباطی به تهران می‌روم تا لطمه‌ای به اسکیت کرمانشاه وارد نشود.

وی اعلام کرد: حضورم در فدراسیون کمک زیادی به رشد اسکیت کرمانشاه و آوردن امکانات برای آن می‌کند و این حضور یک امتیاز بسیار خوب برای اسکیت استان بشمار می‌رود.

کد خبر 513570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار