مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از توزیع بیش از ۶ هزار تن برنج و شکر با نرخ دولتی در قالب طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.

برنج

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، خدارحم امیری زاده اظهار کرد: در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان مجوز تامین دو قلم از کالاهای اساسی شامل برنج و شکر هر کدام به میزان سه هزار و ۴۵ تن و با نرخ مصوب دولتی برای توزیع در شهرستان‌های استان صادر شد که در حال حاضر این میزان سهمیه در استان توزیع شده است.

وی افزود: همانگونه که در ابتدای آغاز این طرح عنوان شده بود در صورت نیاز، امکان افزایش و صدور مجوز دیگری برای تامین این کالاها امکان پذیر است. در این زمینه اکنون مجوز دیگری برای تامین برنج دولتی ۱۱۲۱ به میزان ۲۸۰۰ تن صادر شده است که از طریق صدور حواله سازمان صنعت و معدن در اختیار عاملان مجاز برای توزیع قرار خواهد گرفت.

این مسئول خاطرنشان کرد: از لحاظ ذخیره کالاهای اساسی هیچگونه مشکلی در استان خوزستان وجود ندارد و مردم هیچ دغدغه‌ای در زمینه تامین کالاهای اساسی نخواهند داشت.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان عنوان کرد: این میزان سهمیه را در اختیار داریم و در صورت وجود مشکل در بازار و نیاز به این محصول، نسبت به دریافت سهمیه و توزیع آن اقدام می‌کنیم تا از التهاب احتمالی برای این کالای استراتژیک در استان جلوگیری شود.

امیری زاده تصریح کرد: توزیع کالاهای اساسی در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان تنها از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف و عاملان مجاز توزیع و مورد تائید سازمان صمت انجام می‌شود و تا پایان ماه رمضان این کار به صورت پیوسته ادامه خواهد داشت.

کد خبر 512136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =