وقتی ماجرای قهرمان اعلام شدن برخی از صدرنشین های لیگ های مختلف پیش آمد مجموعه بازیکنان وکادر فنی والبته هواداران این تیم هم خواستار ادامه لیگ و یا قهرمان اعلام شدن پرسپولییس شدند.

یحیی

به گزارش همشهری آنلاین درحالی که تعدادی از باشگاه های لیگ برتری در اقدامی هماهنگ با ارسال نامه ای خواستار لغو ادامه لیگ شده اند امروز سعید رمضانی معاون ورزشی استقلال هم رسما اعلام کرد که این باشگاه هم مخالف برگزاری لیگ است. پیش از اواسماعیل خلیل زاده هم درچندین مصاحبه خواستار لغو لیگ شده بود.

همه اینها در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ برتر با 10 امتیاز اختلافی که ایجاد کرده به ادامه مسابقات با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی اصرار دارد.

البته وقتی ماجرای قهرمان اعلام شدن برخی از صدرنشین های لیگ های مختلف پیش آمد مجموعه بازیکنان وکادر فنی والبته هواداران این تیم هم خواستار ادامه لیگ و یا قهرمان اعلام شدن پرسپولییس شدند.

در جدیدترین واکنش هم یحیی گلمحمدی که در آستانه کسب اولین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر است با انتشار این پست اعلام کرد که به هیچ وجه از حق خود کوتاه نخواهند آمد و از باشگاه خواسته تا با قدرت این ماجرا را پیگیری کند.

کد خبر 510546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار