سرمربی کهنه‌کار آلمانی به نظر به روزهای پایانی مربیگری خود نزدیک می‌شود و نشریه «البیان» امارات خبر داد باشگاه بنی‌یاس به وینفرد شفر، سرمربی آلمانی خود اعلام کرد قراردادش را تمدید نمی‌کند.

ساشا شفر

به گزارش همشهری آنلاین وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال که این فصل را در لیگ امارات و تیم بن یاس مشغول به کار بود در فصل آینده جایی روی نیمکت این تیم نخواهد داشت.

سرمربی کهنه کار آلمانی به نظر به روزهای پایانی مربیگری خود نزدیک می شود در این خصوص نشریه «البیان» امارات خبر داد باشگاه بنی یاس به وینفرد شفر، سرمربی آلمانی خود اعلام کرد قراردادش را تمدید نمی‌کند. بدین ترتیب سرمربی سابق استقلال بعد از کمتر یک فصل مربیگری در این تیم ناشناخته رفتنی شد.

قرارداد شفر با بنی یاس بنا به اعلام رسانه های امارات تا تیرماه است که لیگ امارات تا آن زمان از سرگرفته نمی شود و قرار است مرداد آغاز شود. بدین ترتیب کار شفر با بنی یاس به پایان رسید.

شفر ۱۹ بازی روی نیمکت بنی یاس نشست و در این بازی ها ۸ باخت، ۵ تساوی و ۶ برد کسب کرد که نتایج خوبی نیست. این سرمربی آلمانی در سال ۲۰۱۸ هدایت استقلال را برعهده گرفت و به مدت یک سال و نیم هدایت آبی های پایتخت را برعهده شد و در نهایت برکنار شد.

کد خبر 509035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار