رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد: وکالت‌ها برای تعویض پلاک خودرو ۴۰ روز کاری از تاریخ صدور اعتبار دارند و با توجه به وضعیت ناشی از بیماری کرونا نیاز به وکالت نامه جدید نیست.

تعویض پلاک

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ اسماعیل خوشوقت گفت: با توجه به اینکه مراکز تعویض پلاک از ۲۶ اسفند ماه پارسال تا ۶ اردیبهشت امسال تعطیل بوده‌اند در این فاصله افرادی که به صورت وکالتی خودروی خود را خریداری کرده بودند، مهلت وکالت نامه‌هایشان تمام شده بود و به دلیل عدم دسترسی به فروشنده امکان تمدید اعتبار وکالت نامه برای آنان وجود نداشت.

وی بیان کرد: به همین دلیل با پیگیری‌های پلیس راهور ناجا در ستاد ملی مبارزه با کرونا مقرر شد که این نوع وکالت نامه ها تا ۴۰ روز دیگر تمدید شود.

سرهنگ خوشوقت بیان کرد: افرادی که سال گذشته وکالتنامه داشتند و با تعطیلی مراکز شماره‌گذاری وکالتنامه منقضی شده بود، می‌توانند با مراجعه به مراکز تعویض پلاک خدمات تعویض پلاک خودروی خود را انجام دهند.

وی افزود: این مدت زمان به افرادی که در سال ۹۹ وکالتنامه تنظیم کرده‌اند نیز تعلق می‌گیرد.

رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد، افزود: مهلت تمدید گواهینامه رانندگی که زمان آنها به اتمام رسیده است تا پایان ماه مبارک رمضان تمدید شده است.

کد خبر 508315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار