استاندار خراسان جنوبی گفت: هدف مهم، در اجرای رزمایش‌های کمک مؤمنانه، مواسات و رزمایش مهربانی که تا پایان ماه مبارک رمضان همچنان ادامه دارد، بهبود وضعیت معیشتی اقشار کم برخوردار استان است.

محمدصادق معتمدیان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا،  محمدصادق معتمدیان، در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان در مورد مسائل مهم استان مواردی را ذکر کرد.

وی با اشاره به تدبیر رهبر معظم انقلاب و تعیین جهش تولید به عنوان شعار سال به تشریح برنامه‌های استان در راستای تحقق این شعار پرداخت.

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر موفقیت‌های استان در اجرای پروژه‌های عام‌المنفعه در سال ۹۸، در خصوص برنامه‌های عمرانی و زیرساختی دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۹ نیز توضیحاتی ارائه کرد.

معتمدیان از روند اجرای کار در ستاد مدیریت کرونای استان گفت و ضمن قدردانی از همراهی مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زحمات و هم‌افزایی اعضای ستاد مقابله با کرونا، دستگاه‌های اجرایی، کادر درمانی و نیروهای مسلح را در مدیریت بیماری ستود.

وی به اقدامات استان در راستای تمکین فرمایش رهبرمعظم‌انقلاب و رسیدگی به آسیب‌دیدگان از بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: برپایی رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات و رزمایش مهربانی از جمله این اقدامات است.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: اقدامات خیرین و سپاه انصارالرضا(ع) و همچنین نهادهای انقلابی از جمله کمیته امداد امام خمینی(ره)، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در این زمینه، جای تقدیر دارد.

معتمدیان، اصلی‌ترین اقدام در این زمینه را شناسایی افراد کم برخوردار و تدوین بانک اطلاعاتی جامعی از نیازمندان واقعی عنوان کرد.

کد خبر 507842

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار