یک رسانه قطری برای ایران و عربستان در میزبانی از جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ خط و نشان کشید.

جام ملت‌هاي آسيا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  فارس، این روزها در فوتبال آسیا برای میزبانی از مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ رقابت سختی میان کشورمان با عربستان و قطر ایجاد شده است.  

با اعلام  رسمی نامزدی ایران، عربستان و قطر در هفته اخیر برای میزبانی از این مسابقات آسیایی رقابت سختی رخ داده و رسانه های این کشورها به این موضوع پرداختند.

امروز نشریه «استاد الدوحه» قطر در گزارشی برای ایران و عربستان خط و نشان کشیده و به نوعی این کشور را برنده قطعی این رقابت دانسته است.   این رسانه قطری نوشت: هیچ شکی نیست که اعلام نامزدی قطری برای میزبانی از مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ دیگر رقبا را غافلگیر کرده چون این کشور میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ است و رقابت با آن بسیار سخت است.

هیچ شکی نیست که حضور قطر در این رقابت نکته ای منفی برای رقبای آنها برای میزبانی از این تورنمنت آسیایی است. همه رقبا فکر می کردند برای کسب میزبانی از این رقابت ها کار آسانی را پیش رو دارند ولی با ورود قطر همه معادلات بهم ریخت. ایران و عربستان تاکنون به صورت رسمی برای میزبانی از جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ پا پیش گذاشتند ولی با ورود قطر آنها به نقطه اول برگشتند چون با وجود ورزشگاه های مجهز قطر برای میزبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ شانس آنها در این رقابت کم می شود.

کد خبر 507136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =