معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۰ بازرس ویژه و افتخاری بر نحوه عرضه کالا و خدمات در بازارهای استان، نظارت دارند.

بازرسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، روح الله باقری فرد شنبه ۶ اردیبهشت اظهار داشت: ۴۰ بازرس ویژه و ۳۰ بازرس افتخاری کار رصد بازارهای کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارند.

وی با اشاره به این‌که حدود ۳۰ هزار واحد صنفی در استان فعالیت می‌کند؛ تاکید کرد: نظارت بر این تعداد واحد صنفی با همت مضاعف و تلاش مستمر این بازرسان  امکان پذیر شده است.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون نزدیک به ۸۷ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان صورت گرفته که این امر نشان دهنده گستردگی کار بازرسان استان است.

باقری‌فرد از شروع طرح بازرسی ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: رصد نحوه عرضه کالاهای با قیمت تنظیم بازار از اولویت‌های مهم این طرح است.

وی عنوان کرد:۲۸۲ پرونده تخلفات بازاریان استان در فروردین امسال به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

باقری‌فرد تاکید کرد: این واحدهای صنفی در کهگیلویه و بویراحمد به علت رعایت‌نکردن پروتکل‌های بهداشتی یا انجام تخلفات صنفی جریمه شده‌اند.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: درفروردین امسال ۶ هزار و ۹۰۰ بازدید از بازارهای استان در شهرستان های مختلف صورت گرفته است.

باقری‌فرد همچنین از انجام۲۴۰ گشت مشترک با همکاری علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی، صنعت معدن تجارت، فرمانداری‌ها، دفتر اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرمانداری‌ها و سایر متولیان در فروردین امسال خبر داد.

کد خبر 504690

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =