رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد:‌ تردد در محدوده طرح ترافیک بدون پرداخت عوارض قانونی نیست و این موضوع باید در شورای شهر به تصویب می‌رسید.

محسن هاشمی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، محسن هاشمی در حاشیه دویست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره لغو طرح ترافیک در پایتخت اظهار داشت: معتقدم که زمانی که در ستاد کرونا موضوع لغو طرح ترافیک مطرح بود، شهردار تهران باید لایحه دو فوریتی درباره این مسأله به شورای شهر ارسال می‌کرد.

وی افزود: پرداخت عوارض طرح ترافیک پروسه قانونی است و برای احترام به تصمیمات شورا این موضوع باید به اعضای شورای شهر ارائه می‌شد.

رئیس شورای شهر تهران گفت: شهرداری باید سریع‌تر اقداماتی انجام دهد تا پرداخت نکردن عوارض توسط شهروندان قانونی باشد و باید توجه داشت هدف ما گرفتن عوارض نیست بلکه بحث اجازه مطرح است.

هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه انتصاب سیدمناف هاشمی به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران حاشیه‌ساز است و چرا این اقدام صورت گرفته، گفت: من حاشیه‌ای در این مورد نمی‌بینم.

وی در پایان به جلسه امروز شورای شهر اشاره کرد و گفت: جلسه شورا به فعالیت عادی خود بازگشت و جلسات قبلی تنها مباحث مرتبط با کرونا مطرح بود امروز از ۹ دستور جلسه ۸ مورد به بحث و تصمیماتی نیز گرفته شد.

هاشمی خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه چندین طرح یک فوریتی مطرح و به تصویب رسید تعدادی نماینده نیز برای ستادهای مختلف از جمله ستاد مدیریت جمعیت تهران و مسائل مرتبط با خانواده انتخاب شدند.

کد خبر 502728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد IR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۱
    0 0
    وقتی این مسائل را از اول به مردم اطلاع نمیدهید و آنهارا تشویق به استفاده از ماشین شخصی میکنید و سپس آنها را بدهکار میکنید . دیگر حکم جیب بری را دارد.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار